Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az ideális ajándék az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Németh Barbara83 kérdése:

Mi az ideális ajándék az első hónapra? Az első hónap

Figyelt kérdés
Nemsokára 1 hónaposak leszünk a barátommal,én annyira nem tulajdonítok ennek nagy jelentőséget,csak akkor ha pl fél év vagy évforduló van,viszont a srácnak ez fontos és már mondta,hogy olyannak fog meglepni ,aminek nagyon fogok örülni,valahogy szeretném viszonozni ezt,mert még is annyira készül,hogy meglepjen,én meg nem adok neki semmit,az úgy elég gáz.Nagy ajándékban nem gondolkozom,hiszen az rá ér később is ,viszont valami jelképeset szeretnék,ja és nem természetbeli juttatásokra gondoltam....
2014. febr. 9. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy puszi.
2014. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell semmit venni. Nehogy már 1 hónapot is ünnepeljen valaki.
2014. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
marhaság...1 hónap...
2014. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!