Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaz?

Figyelt kérdés

Hogy az ember hozzá hasonló párt választ magának?

Ergó a szép emberek szintén szép emberrel, az átlagos átlagossal, a ronda rondával jön össze?


Én ezt a való életben is tapasztaltam, pl a metrón láttam 2 elég ronda embert, akik együtt voltak. És olyat is látni nap mint nap, hogy egy helyes pasi egy szép lánnyal van együtt.

Pedig elvileg mindenki a szép nőkhöz/helyes pasikhoz vonzódik, még a rondák is sokszor. Akkor miért érik be úgymond szintén egy ronda emberrel? Vagy egy idő után belátják, hogy jobb, ha lejjebb vesznek az igényeikből?


2014. febr. 10. 00:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem,ezt az alapján IS mondom,hogy hányan szólítják le,mikor egyedül van,meg mert látom ahogy ránéznek.

Én - bár egyáltalán nem volt rá semmi "jogom" sem - de régen is "válogattam".

Az átlagos lányokkal se volt bajom,hogyha belsőre jók voltak,de akkoris.

2014. febr. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Átlagos lányokat is szólítanak le persze legtöbbször náluk rosszabb pasik. De olyan ritkán van, hogy egy jobb pasi szólít le egy kevésbé szép lányt pl az utcán csak úgy minden ok nélkül.

Azért valljuk be: mindannyian a legjobbra vágyunk, de vannak akiknek korlátozottabb a "lehetősége" választás terén ezért beéri kevesebbel.

2014. febr. 10. 01:00
 13/18 anonim ***** válasza:

Valóban,de én ezt át tudtam látni objektíven is.

Volt olyan lány is,akivel voltam és bár csak ő kellett,de tudtam,hogy nem a legszebb a világon (nem volt ronda,csak tudtam).

Nála ez nem így van :)


Igaz,de szerintem tudni kell különbséget tenni aközött,hogy "Lejjebb adom az egekben lévő igényeimet,meglátom a szépet másban is" és aközött,hogy "Nem tetszik,de kamuzok,mert végre valaki".

2014. febr. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Marc Bolan ***** válasza:

Nem igaz.

Sok esetben a "Szép-csúnya" pár,régóta ismeri egymást. A szebbnek volt ideje megismerni a csúnyább ember belső tulajdonságát.


Ízlés kérdése is a dolog. Tetszett már nekem lány,akit nem sokan tartottak szépnek a környéken.

2014. febr. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kissé provokatív a kérdésed...

Szépség kontra belső értékek. Erről csak annyit, hogy van igazság abban, amit mondasz, csak nem biztos, hogy az idáig vezető okokban is ennyire jók a meglátásaid.

Egy példa:

- 10/9 - es pasi együtt dolgozik 10/5-ös nővel. Jó barátokká válnak, évek óta együtt dolgoznak. 10/9-es pasasunk erősen hajtja a 10/8 feletti lányokat. Talál pár jelentkezőt, de az N-ik randi után rájön, hogy a túl sok meló miatt nem működik a kapcsolat. Aztán egyik nap véletlenül találkozik a kedves 10/5-ös munkatárssal egy szórakozóhelyen. Csinos ruhában, sminkben. Jól eldumálnak, később munka után is találkozgatnak. Majd 10/5-ös vet véget a kezdődő románcnak, mert tökre tisztában van azzal, hogy esélye sincs megtartani 10/9-es barátunkat.

Sarkított példa, de volt szerencsém hozzá.

A párok többsége tényleg nagyjából azonos szinten áll szépség tekintetében, de ez inkább annak köszönhető, hogy hasonló az életvitelük, a hátterük. Elvégre egy őrülten gazdag emberből bármelyik plasztikai sebészeten lehet 10/10-est faragni.

A kivételek pedig azok az emberek, akik vannak annyira értelmesek, hogy túllátnak a külsőségeken.

2014. febr. 10. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ennyire barom hozzáállást is rég olvastam.

Miért nem hiszed el, hogy itt az egyik válaszolónak szép barátnője van, ő meg átlagos? Látatlanba leírtad a csajt... Neked súlyos problémák vannak a fejedben.

És egy utolsó dolog: a szépség (ezt olvasd el jól!!): RELATÍV!!!

2014. febr. 10. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A szépség belülről fakad..

Ez nagyon igaz.

Persze nem minden, de ahogy a külső sem minden.


Addig nemmértettem meg, amíg nem tapasztaltam.

Volt 2 ismerősöm kamaszként, az egyik egy éppen átlagos külsejű lány, a másik pedig nagyon szép lány.

A szép lányt rettentően rossz természettel verte meg a sors, vagy mi..

Komolyan egy idő után nem láttam a conásait, csak a fröcsögését, amikro másokat szidott, és akkor milyen arca volt.

A folegmanmozdulatait, azt, hogy villog a szeme.

Az alakja mégnmindig jő vokt, de megismertem egy csúnya csajt, tényleg csűnyává vált.

Ha küön néztem a szajt,ma szemét akkor okés volt, de komplexen nem.

A másik lány, akivel pont ez az eset után ismerkedtem meg átlagos volt, nem volt különösebben szép, de csűnya sem.

Ő mindig kedves volt, jőszívű, ez most elcsépelten hangzik, de igaz. Valahvy ez kisugárzott az arcára, amikor azt láttad hogy mosolyog, az egész arca felderült.

Rájöttem, hgy szepp, mint a másik lány.

Azért emlékszem ennyire, ert ekkor fogtam fel, hogy mennyire sokat számít a belső.


Ráadásul a szépség nagyon relatív. Ha csak a külsőt nézzük.

A férjem: megnéz egy nagy mellet, de nemtetszik neki, jobbankedveli a kisebbeket, meg tudja állapítani, ha egy szőke lány szép, de nem tetszik neki. És hiába áll jól egy nőnek a rövid haj, a hideg rázza tőle.

Ezek csak konkrétumok..

Az biztos, hogy akire én azt mondom hogy szép, az szerinte nem, akire meg ő, arra én forgatom a szemem..:)

2014. febr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

16-os csak mert nem először látok olyat, hogy dicsekednek hogy "az én barátnőm bizony a legszebb a világon" közben rohadtul nincs úgy. Persze lehet attól még számára tényleg ő a legszebb és ez szép dolog meg minden de attól még a többi ember lehet nem tartja olyan szépnek.


Persze tudom az is igaz, hogy a szépség relatív és vannak olyan esetek amikor a belső épp szebbé teszi vagy elcsúfítja a külsőt, de miért kell mindig ilyen szélsőséges eseteket venni?

Ilyen nehéz elhinni, hogy egy nagyon szép csaj is lehet jó belső értékekkel megáldva, illetve egy otroma nő is lehet gonosz? A mesékben is mindig az van hogy a szép hercegnő a jó a csúnya boszorka meg a gonosz. De ezen az oldalon valahogy mindig azzal találkozom hogy " a szép csajok lehet külsőleg szépek de belül meg csúnyák" stb ez a hozzáállás is elég nagy baromság.

2014. febr. 10. 09:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!