Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan hogy egy ferfi tenyleg megelekszk egy novel?

Figyelt kérdés
Mar 6 eve eggyutt vagyunk tenyleg nem adott meg ra okot hogy ijenre gondoljak,soha nem maradozik ki nem talal ki dolgokat, nem jar a haverokkal sorozni estenkent, max delutan egy fel ora amirol biztosan tudok! Azt mondja hogy nem kell neki mas mer en meg adom azt mire szuksege van, de annyi mindent hallok mindenkirol hogy majdnem mindenki csalja a feleseget. Egyszeruen nem tudom elhinni hogy letezike ilyen?
2014. febr. 10. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Természetesen létezik. :)


(No offense, de a helyesírásodon javíthatnál.)

2014. febr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
javitanek ha a csopsegem engedne hogy egy pillanatra nyugodtan leuljek :) na de nem banom igy sem :)
2014. febr. 10. 09:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is megelégednék a párommal csak, bár az rossz, hogy amióta gyermekünk van nagyon visszaesett a dolog és én nagyon tudok szeretni, de ez általában így van családvállalásnál. Azért nagyon ritka férfiban, szerintem a nők 5%-a bármilyen férfit el tud csábítani, legyen akár mekkora a szerelem.
2014. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezik!

Tudod, van, hogy az egy több, mint a sok.

Azért az a "majdnem mindenki" (nagyon remélem) eléggé túlzás. Valóban sok megcsalás történik, de azért a "majdnem mindenki" kicsit erős.

Én ugyan csak 1 éve vagyok együtt barátnőmmel, de SOHA meg sem fordult a fejemben, hogy megcsaljam.

2014. febr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3: "szerintem a nők 5%-a bármilyen férfit el tud csábítani, legyen akár mekkora a szerelem." Nyugodtan lehet próbálkozni, engem nem sikerülne.
2014. febr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én 5 éve vagyok a barátommal de ő se csalna meg azt mondta hogy én járnék a fejébe és nem tenné meg pedig én már megcsaltsm és tud róla először úgy volt, hogy ő is lefeküdhetett volna mással de nem tette mert miatta volt ez én mindent megadtam nrki tehát neki semmi oka nem lenne rá és ha valami nem oké ő szól és én is csak akkor hiába figyelmeztettem nem vett komolyan.
2014. febr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik ilyen. Bár én sem vagyok kicsapongó férfi, fenntartom magamnak a jogot arra hogy diszkréten élvezzem más nőkkel is a testiséget.


Arra, hogy ezt nem igazán teszem két okom van, szintemnek megfelelő nők jellemzően adnak magukra annyira, hogy nem alázzák meg magukat azzal, hogy szeretők legyenek, a testileg jó, de egyébként értéktelen nők meg már nem vonzanak.


Ha értékes nőkkel több lehetőségem lenne a testiség élvezetére, arra nem mondanék nemet (mindezt maximális diszkrécióval), de családomat akkor sem hagynám ott. Szerintem ez az igazi hűség.

2014. febr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van ilyen. Ha tényleg semmi probléma nincs, akkor mégis miért keresne más nőt? Pláne ha már gyereke is van tőled. Értelmes ember nem kockáztatná a családját egy futó kalandért.


Ja és: eszedbe ne jusson most kémkedni utána. Azt veszem észre, hogy rengeteg nő csinálja magának a problémákat, ha azok maguktól nincsenek. Te ne legyél ilyen.

2014. febr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem szóltam :)
2014. febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Valoban nem hanyagoltam el a gyerek mellett sem mert hallottam mar olyant is! Haza jon meleg kaja, tisztasag szereto anya es feleseg varja meg persze a kisfiunk aki meg alig 1 eves! Hat koszi megnyugtattatok es nem fogok kemkedni utana, elvegre o is azt mondta hogy ne hasonlitsam mashoz.
2014. febr. 10. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!