Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti adnátok neki egy esélyt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adnátok neki egy esélyt? Csak színészkedik, vagy tényleg meg akar változni?

Figyelt kérdés
1 évvel ezelőtt ismerkedtünk meg. Pont akkor ért véget egy 5 éves komoly kapcsolatom, és mivel tudtam, hogy ő olyan pasi, aki a guruló almát is, búfelejtőnek éppen jó volt. Nekem még úgyse volt egy éjszakás kalandom, vele pedig már az elején megbeszéltem, hogy csak arra kell. Több alkalommal is találkoztunk, ez pár hónapig így ment, utána elköltözött másik városba, de baráti kapcsolatban maradtunk, szinte minden nap beszéltünk. Láttam, hogy bulizgat, csajozik, de semmi komoly. 3 hónapja felhívott, hogy találkozzunk mert beszélni akar velem. Elhívott vacsizni, nem nyomult, nagyon normális volt és elmondta, hogy eddig mennyire semmitérő volt az élete és, hogy mennyire boldog hogy én vagyok neki, és hogy mindig meghallgatom, odafigyelek rá. Szeretne velem normális komoly kapcsolatot és ennek érdekében mindent meg fog tenni, bebizonyítja hogy nem olyan, mint amilyennek gondolom. Azóta virágokat küldözget, bejön a munkahelyemre és ebédet hoz, hívogat, szerelmes levelet küld, leszokott a cigarettáról, nem jár bulizni.. szóval rá se lehet ismerni. Szex bármikor lehetne, miért erőlteti a komoly kapcsolatot? Tényleg szeret?
2014. febr. 7. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mért ne? :D egy esélyt megér :)
2014. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akár igaz is lehet. Látatlanban nehéz megmondani.
2014. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki egy esélyt, úgy tűnik tényleg megváltozott :)
2014. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én adnék neki egy esélyt! :D


23/l

2014. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"mindig meghallgatom, odafigyelek rá" - itt lehet a kulcs, DE! Én azért fenntartásokkal fogadnám... lehet, hogy változik érdemben, lehet, hogy tényleg kötődik hozzád, de bennem azért lennének bizonyos kétségek, már csak azért is, mert voltam már hasonló helyzetben, és kiderült, hogy a pasinak az kellett, hogy valakibe "kapaszkodjon", aki megérti, meghallgatja, de olyan személyiségzavara volt, ami miatt képtelen kötődésre, ezért minden lehetőséget megragadott, hogy bántson (nem fizikailag). Tehát egyik pillanatban mennyország, másik pillanatban maga a pokol... egy különösen jól sikerült randi után másnap már azt kellett hallgatnom, hogy mekkora üresség van benne... aztán egy másik randink után, amikor azt hittem, most már tényleg sínen vagyunk, részletesen előadta, hogy jött össze valakivel (utóbb kiderült, nem volt igaz, csak fájdalmat akart okozni).

Nem azt mondom, hogy lehetetlen, hogy változzon, de azért én egyelőre nem élném bele magam a helyedben! Kapjon esélyt, de azért óvatosan, mert nekem egy olyan személyiség képe állt össze a leírtak alapján, akivel nem árt vigyázni, ha nem akarsz sérülni!

2014. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!