Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon engem megfog szeretni?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy fiúval akit ismerek màr egy ideje, normalis srác,dolgozik ahogy én is,csak én suli mellet, eddig jól elvagyunk, nagyon hasonlitunk sok mindenben, el tudunk bármiről beszélgetni, jól lehet hülyülni vele,mindig megnevetettjük egymást stb.Viszont volt neki is egy két éves kapcsolata, annyi különbséggel,hogy ők össze is költöztek és boldogok voltak, én meg a két éves kapcsolatomban csak szenvedtem a sok vita miatt amiben néha én is hibás voltam..Na és ez a srác azt a barátnőjét nagyon szerette, mondhatni,hogy neki a nagy Ő az a lány volt, nekem is van.egy 'régi nagy szerelmem' akit soha se felejtek el és ez. srác arra a szerelmemre emlékeztet hiába volt annak a kapcsolatnak vége már 3 éve vège..De mondta, hogy azt a lànyt soha nem felejti el... Mesélte,hogy a nővère meg az anyja megnèzték a képeimet, és mondogatták neki,hogy én sokkal szebb vagyok mint a volt barátnője..Èn meg mondtam neki,hogy biztos jól esett aztán mondta ironikusan,hogy ja... Ahogy lejött a dolog nekem..Félek, hogy engem nem fog tudni megszeretni vagy nem tudom, kár lenne érte mert normális fiú tènyleg...
2014. febr. 10. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
meg_fog szeretni
2014. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem ki tudsz lépni a csaj árnyékából, ha a srác mégjobban megismer ;)
2014. febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!