Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Ti az alacsony ( cuki )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liza6789 kérdése:

Fiuk! Ti az alacsony ( cuki ) lányokat szeretitek vagy a magas ( vékony ) lányokat?

Figyelt kérdés
:)

2014. febr. 10. 19:05
 1/10 WheneverYouWant ***** válasza:
Tőlem mindenképpen legyen alacsonyabb... még magassarkúban is ha ez lehetséges...
2014. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Magasról lesz.rom, de akkor már inkább a középtermetűeket.
2014. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
első de ez nem mérvadó.
2014. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ne legyen magasabb, mint én
2014. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért kérdez mindenki ilyen fa.szságokat? Nem csak a magasság számít. Ez egy összetett dolog.
2014. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én is tudom hogy nem számit a magasság csak kiváncsi voltam rá hogy kinek melyik jön be jobban :)
2014. febr. 10. 19:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 187 cm vagyok és 17 éves. Nekem az aranyos, alacsony (160-175) cuki csajok jönnek be,mert ők szerintem gyakoribbak. De ugyan úgy bejohet nekem egy 180 cm körüli, vékony de nem anorexiás nőies leányzó :)
2014. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én alacsony és vékony vagyok, akkor ássam el magam? :)

de ha érdekel... nem volt gondom eddig a férfiakkal. ahogy a nálam két fejjel magasabb vékony barátnőmnek sem. vagy a velem egymagas telt barátnőmnek. Vagy a nálam magasabb, kicsit ducibb barátnőmnek. Szerintem ez a legkevésbé sem mérvadó. ezt senki se fogja tudni megmondani, főleg nem két jelzőből (magas és vékony). annyi nem elég, hogy valakinek megtetszél...

2014. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lényeg hogy tetszen mindenben nekem
2014. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A magasak jönnek be, pedig én se vagyok 180-nál több. Az alacsonyak nem az eseteim, nem kezdeményeznék velük, különben is ott van egy csomó alacsonyabb fiú alol jobban illenek hozzájuk. Hasonló karakterekkel is lehet igazit találni.
2014. febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!