Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exed parfümje a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exed parfümje a jelenlegi barátnődön!?

Figyelt kérdés

Mit tennél olyan helyzetben ha a jelenlegi barátnőd azt az illatot kezdi el használni amit az előző barátnőd használt. Mivel több évig voltam az exemmel, elég jól berögzült az az illat és sok emlék eszembe jut róla..de, már nem köt semmi az exhez csak "zavar" az illat hogy a másikat jutattja róla eszembe..

Viszont a jelenlegi barátnőm nagyon szereti ezt az illatot és nem igazán akarom h csak miattam félredobja..

Érdekes szitu :)


2014. febr. 10. 21:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
26%
En mar megtalaltam a sajat illatomat. Nem cserelnem le csak azert mert ez valakinek nem tetszik. Szerintem ez nalam valook lenne. En is szoktam erezni volt bnok parfumjeit, de nem okoz nekem gondot.
2014. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk elég lenne annyit mondani, hogy pl. a Gabinak is ez volt az illata. Többet nem raknék magamra, az tuti :-).

Szóval szerintem első próbálkozásnak elég ennyi is, mellesleg megemlíteni, lehet neki sem kellene többet mondani. A nők nagy része azért használ parfümöt, hogy egyedi legyen, soha rosszabbat ezzel kapcsolatban, mint hogy állandóan az ex jusson róla a pasi eszébe!

Ha nem működik, akkor vegyél egy drágábbat, amit szeretne magának, csak sokallja érte a pénzt:-).

2014. febr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A parfüm szerintem személyes dolog. Én pl. senki kedvéért nem tudnék lemondani a saját parfümjeimről. Pl. amit télen használok, annak az illata megmarad a sálamban, így nekem meg a karácsony jut róla eszembe, meg furcsa módon a családtagjaim, ahogy jönnek be az ajtón, és veszik le a kabátjaikat.


A másik dolog, hogy parfümöt nemhogy másnak nem szabad venni, de magadnak sem úgy, hogy csak megszagolod, és kosárba teszed. Igazi parfümöt úgy kell venni, hogy a boltban befújod magad, és a nap folyamán többször megszagolod, hogy milyen az illat a te bőrödön, milyen a ráfújás után, amikor kibontakozik, nap végére hogy cseng le.

2014. febr. 11. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem, hogybén sem szívesen mindanék le a "saját illatomról"

Nekem is van ilyen.

De akkor nagyon valőszínű, hogy azzal ismerne meg, és ha azonnal ilyen problémák merülnek fel, akkor nem jutunk oda, hogy egy pár legyünk, hiszen ki akar egy olyan férfivel járni, aki már 1-2. Randin meg akar változtatni? Ha pedig nem szól, akkor az is baj, hiszen "miért nem szól"?


De ebben az esetben most kezdte el használni a barátnője ezt az illatot, még szó sincs a hogy a "sajátja" lenne.

Tán még meg sem szokta.


7.

2014. febr. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!