Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok egy ilyen tulajdonságokkal rendelkező pasihoz?

Figyelt kérdés

Közel 10 hónapja vagyunk együtt, talán mondhatom hogy kezdem megismerni, vannak tulajdonságai amik nagyon zavarnak. Leírnám és kikérném más csajok véleményét is, vajon csak engem zavar, vagy másokat is zavarna?

Szóval:

Azt vettem észre, hogy lételeme a középpontba kerülés. (ami engem talán féltékenységből is, meg azért is zavar, mert én csendesebb típus vagyok) Társaságban mindig előadja magát, sokszor nem a valóságot, hanem vetít másoknak. Szereti mutatni a külföldön dolgozó, pénzes, laza csávót, akinek nincsenek anyagi problémái. Viszont azt rajtam kívül mások nemigen tudják, hogy szanaszét van adósodva és folyton csúszik a fizetnivalóival (kocsi,lakás), másoktól kér kölcsön, adósságokból adósságokba mászik. Engem egyre jobban idegesít ez a tulajdonsága. Megfigyeltem,hogy nagy tervei vannak, amikbe hatalmas lelkesedéssel belevág, csak a véghezvitelét vagy megunja, vagy nem érdekli már (pl:van egy vállalkozása, amibe belerakott X összeget, 1 évig úgy-ahogy működött neki, aztán a vállalkozása fizetnivalóiba belesz.art és kb a csőd szélén van, apeh, meg mindenféle tartozással, jelenleg sem éppen úgy tűnik, mint akit nagyon érdekel mi lesz vele. úgy látom a hozzállásán, hogy a felelőség vállalás alól szeret kibújni). Ez csak egy példa volt.

Jelenleg élete legnagyobb szerelmének tart, és sokszor hangoztatja, hogy velem tervezi az életét, családot mindent, mert annyira szeret. Ehhez képest volt már rá példa,hogy az orrom előtt flörtölt más nővel, mikor számon kértem, hogy mi is volt ez, akkor ilyen választ adott: "még nem szoktam meg, hogy komoly kapcsolatom van, amibe nem csinálhatok ilyet" Kérdem én, ha most előfordul ilyen, mikor totál szerelmesnek érzi magát, akkor 1-2 év múlva szétcsal és megmagyarázza majd valami hasonló hülyeséggel?

Abban biztos vagyok, hogy nagyon szeret. Viszont sokszor úgy látom, hogy nem a földön jár. Az elképzelései és a realitás kissé messze vannak egymástól. Egyébként 31 éves férfiról van szó, komolyabb (több éves) kapcsolata még sosem volt, állítása szerint azért, mert nem lett szerelmes senkibe úgy, mint belém. Magamhoz képest kissé fegyelmezetlennek tartom a természetét. Édesanyám, és a legjobb barátnőm szerint, akik a legjobban ismernek engem, szerintük túl szigorú és görcsös vagyok, lazábban kéne felfognom a kapcsolatot. Viszont én meg úgy gondolom, hogy a saját életemről van szó, és nem szeretnék magam mellé egy csélcsap, kissé komolytalan pasit.

Az lenne a kérdésem, hogy a leírtak alapján mi a véleményetek erről?

24/L


2014. febr. 12. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is lenne egy kérdésem: ilyen retekkel miért vagy még egyáltalán együtt?
2014. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem is értem hogy sikerült összejönnöd ilyennel ha te teljesen más vagy, az ilyen alakoknak mindig van nője, amúgy ha együtt maradtok tuti 90% hogy megcsal a hátad mögött, esetleg jól elszédit, beakaszt egy gyereket, te meg majd 30 felett elkezdesz keresni egy szerencsétlen fószert apapótléknak
2014. febr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Az apám ugyan ezt csinálta, h anyámmal már együtt voltak össze vissza flörtölt, százezerszer megcsalta, de tényleg csak őt szereti, a többi csak szex. Most nem azt mondtam h a megcsalás mellett vagyok, mert egyáltalán nem ( lány vagyok) csak h a pasiknak ( nem mindnek nyilván) nem jelent semmit ha más nőt is dugnak.

jaa, és 20-on éve együtt vannak.. Bár anyámat nem értem..

2014. febr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Te ezt az embert nem szereted, azt hitted, hogy él egy bizonyos szinvonalat és koppantál.


Látod egyetlen mondatban le lehet irni az egészet az írásod alapján.


A srác sincs odáig érted, mint ahogy te állítod, mert ha másképpen lenne, sok mindent a kezedbe tudnál fogni.De nem tudsz.

2014. febr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

10 hónap alatt derült ki számodra, hogy álmaid kacsalábon forgó palotájából jó ha egy szold VI.kerületi felujítandó lakásra marad.


Ha szeretnéd, totálisan másképp lépegetnél és a beszéded maximálisan árulkodna az érzéseidről. Hát itt másról árulkodik.

2014. febr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy megkapom, hogy nem szeretem, meg biztos azért kellett, mert pénzesnek tűnt :D Lesz*rom a pénzét, hálisten nem vagyok rászorulva, hogy egy pasi pénzén éljek. Egyszerűen csak szemet szúrt a felelőtlensége az élet több területén, és megkérdőjelezem azt, hogy hűséges fajta-e. Nem magamról kértem a véleményeket, hanem a pasiról. Azért köszi :)
2014. febr. 12. 12:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de pont azért jöttél össze vele, mert azt mondta, amit hallani akarsz, majdnem herceg fehér lovon, de csak elméletben. Amúgy jól érzed, ez a pali mindent meg fog neked magyarázni, sztem ha volt rá lehetősége tuti meg is csalt. És nem érzem azt, hogy rágörcsölnél, sajnos le kell cserélni, ez a legjobb, amit tehetsz. 36/F
2014. febr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ilyen a természete a srácnak, nincs vele semmi gond, az a kérdés, hogy neked bejön-e az ilyen fiú.. megváltozni nem fog, esetleg ideig-óráig. Most nekem is épp egy ilyen dumás, szélhámos fiú tetszik, tudom felese igaz, de szórakoztat..Alig várom, hogy találkozzunk,mert mindig kitalál olyan baromságokat, amin már előre nevetek..a többi csajnak is ezerrel fűzi az agyát, de ő ilyen..pl.leadja,hogy szétszedik a nők,mert az egyik vagy 50x hivja, de közben én meg tudom,hogy azért széditette ő..de birom a fejét..
2014. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Társaságban mindig előadja magát, sokszor nem a valóságot, hanem vetít másoknak. Szereti mutatni a külföldön dolgozó, pénzes, laza csávót, akinek nincsenek anyagi problémái. Viszont azt rajtam kívül mások nemigen tudják, hogy szanaszét van adósodva és folyton csúszik a fizetnivalóival (kocsi,lakás), másoktól kér kölcsön, adósságokból adósságokba mászik."


Nekem ennyi elég is lenne, hogy ne legyek ilyen pasival...

2014. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!