Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ritka az ilyen tulajdonságokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritka az ilyen tulajdonságokkal rendelkező lány? (Párkapcsolat terén! )

Figyelt kérdés

Szerény, visszafogott, szolid.

Türelmes, maximálisan alkalmazkodó, sosem haragszik vagy veszekszik.

Nagyon szép, és jó alakú.

Káros szenvedélyektől teljesen mentes.

Nem féltékenykedik, nem erőltett rád abszolút semmit.


Volt már ilyen barátnőd? Vagy te ilyen vagy?


2011. máj. 13. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen, szerény, visszafogott szolid igen, türelmes attól függ miben, de mivel óvónő vagyok így talán igen, nehezen alkalmazkodom, szoktam haragudni és veszekedni is, féltékeny vagyok, nem iszom nem dohányzom nem járok bulizni, vagyis teljesen mentes vagyok a káros szenvedélyektől, sztem átlagosan nézek ki, vékony vagyok.
2011. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te egy ideális belső, és külső tulajdonságokkal rendelkező lányt festettél le. Szerintem ez ritka. De nem baj. Túl egyszínű lenne vele a kapcsolat. Az már szinte unalmas.
2011. máj. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha a 3. mondatot egy kicsikét szerényebben értelmezzük, akkor én ilyen vagyok :-)
2011. máj. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen a Kis Feleségem.

Elég sokáig kerestem :)

2011. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én ilyen vagyok.
2011. máj. 13. 14:27
 6/13 anonim ***** válasza:

szerény,visszafogott,szolid,ÁLTALÁBAN türelmes,nagyjából alkalmazkodó,kissé haragos (de haragtartó nem vagyok!),nem verekszem.sok fiú szépnek tart,de én nem érzem magam annak...szerintem csak az alakom miatt mondják,mert az okés.káros függőségeim:cigaretta,kávé.ha megbízok a pasimban,szóval ha van egy alap,akkor nem féltékenykedek.nem vagyok akaratos,mindenkinek joga van eldöntenie,hogy mit csinál.nem erőltetek senkit,csak megkérem vagy ha olyanról van szó,akkor tanácsot adok.rólam ennyi igaz ezekből.ilyen "tökéletes" lányt/nőt még sosem ismertem,akire ezek a tulajdonságok mind igazak lennének.bár nem is nagyon ismerek lányokat,pláne nem párkapcsolatok terén :D


16/L

2011. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az első sor nem passzol igazán, mert belevaló csaj vagyok azért, de a többi igen. Őszintén tudom mondani.
2011. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

14:22:

asszony ott áll a hátad mögött???


:-P

Csak vicceltem :-)

2011. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem van önkritikám, nem is kicsi, visszafogott vagyok az öltözködésben, 3 db szoknyám van, az is régen volt rajtam, ráadásul térdig érnek, szóval nem zsebkendő méretűek. Türelmesnek nem mondanám magamat, illetve a helyzettől függ, hogy miben. Alkalmazkodni tudok, ha az nem sérti az én érdekeimet, haragudni szoktam, verekedni nem. Nem iszok nem cigizek még sose voltam buliban. Átlagos testalkatom van, átlagos kinézettel, és sokak szerint szép vagyok. Csak akkor féltékenykedek, ha van rá okom, nem vagyok erőszakos.

Én ilyen vagyok, és a volt barátom nem becsült meg...nem egyszer rám emelte a kezét, pedig semmi olyat nem tettem.


18/L

2011. máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem mindet tartom ideális tulajdonságnak, nem szeretnék soha maximálisan alkalmazkodó lenni, mert az azt jelentené feladom önmagam. A szerénység és a visszafogottság is túlzó, aki képtelen a sarkára állni, az sem túl jó. Pont az ilyen nőt fogják majd elnyomni, meg kihasználni.
2011. máj. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!