Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire meghatódott volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire meghatódott volna a boldogságtól a barátom hogy sírni kezdett?

Figyelt kérdés

Tudom hogy furcsa ez a kérdés meg hogy késő van de nem akarom a barátom előtt írni így megvártam míg elmegy.

A dolog lényege annyi hogy december 15-én jöttünk össze a barátommal, már 1 éve ismerjük egymást de akkor kezdtünk el igazán találkozgatni és megkedveltem.

A barátom elég nagydarab kövér srác, bár tesz érte ami nagyon nagy dolog tőle és én engem nagyon megfogott a lelkesedése akkor meg a kitartása, mert a tesóját már évek óta ismerem és mondta hogy soha senki nem bírta rávenni a fogyásra, egyedül én.

Én nagyon belé szerettem én is tetszek neki, igaz 2 évvel idősebb vagyok (23 éves) de ez nem zavar minket.

A barátomnak sosem volt barátnője, jó próbálkozott egyszer majdnem összejött valakivel de sajnos csúnyát átverték hosszú történet, de sosem tudott összejönni egy lánnyal sem.

Én meg mivel belé szerettem úgy gondoltam megajándékozom egy szép alacsony csinos vékony lánnyal vagy is magammal :)

Nagyon örült annak hogy összejöttünk mert én is tetszettem neki, azért küzdött is értem rendesen :)


Na szóval a dolog lényege annyi hogy holnap szabadságon leszek ő meg pihenős így átjött hozzám és megtörtént a dolog lefeküdtünk.

Tudom hogy nagyon vágyott már erre még szűz volt én vagyok az első barátnője, velem csókolózott először, nekem meg volt már jó pár barátom igazából csak 3 kapcsolatom volt eddig. De a lényeg az hogy megtudtam hogy még szűz, bár ebbe biztos voltam csak vártam hogy ő vallja be és ne játssza meg magát, félt a dologtól attól hogy lebőg előttem de én bátorítottam mindenben és szépen lassan vezetgettem, tanítottam.

A srác nagyon ügyes volt, annyira belejött hogy már nem is volt szükség arra hogy vezessem ment az magától is.

Elég sokáig bírta nem ment el hamar bár biztos nagyon izgult, de nagyon jó volt, ahogyan csókolgatott, meg az érintései meg a szenvedélye, és a szeretete ez olyan csodás volt hogy én nagyon jól éreztem magam, talán ez volt életem egyik legjobb szexuális élménye érzelmek szempontjából.

Amikor vége lett még csókolóztunk meg simogattuk egymást sokáig, majd a barátom mellé feküdtem, és átkaroltam és hozzábújtam.

Akkor hirtelen észrevettem hogy elkezd szipogni majd jobban magához karolt és észrevettem hogy rendesen sírt és csak annyit mondott hogy "Nagyon nagyon szeretlek, és köszönöm hogy itt vagy nekem"

Utána percekig szóhoz sem jutott én akkor nem értettem mi a baj, de megnyugtatott hogy nem én miattam van és ne izguljak ezen.

De utána fogta magát és mondta hogy most inkább hazamegy mert nem akarja hogy így lássam.

Én nem akartam hogy elmenjen de ő ragaszkodott hozzá, de én is annyira megijedtem hogy nem tudom hogy most mi van, és azért írok ide mert hátha kapok hasznos választ, tanácsot hogy mi legyen.

Lehet hogy tényleg boldoggá tettem őt és meghatódott és idő kell neki amég feldolgozza?

Vagy csak egyszerűen fél attól hogy szakítani fogok vele mert csak sajnálatból jöttem össze vele?

Nem értem én ezt.


2014. febr. 12. 23:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy valóban csak meghatódott, talán nem merte elhinni, hogy van egy szép, csinos barátnője, akit szeret és aki szereti. És a sírás miatt meg lehet, hogy kicsit szégyellte magát. Ne aggódj, szerintem nincs okod rá, mégis csak ez az első kapcsolata, ez volt az első szexuális élménye. :)


Sok boldogságot, kívánom, hogy még sokáig együtt legyetek!

2014. febr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Kicsit még zavarban van. Megtörtént neki az első, egy olyan srácnak, aki egész eddig bocsánat, hogy ezt mondom, de egy lúzerként volt elkönyvelve. Ettől elérzékenyült, viszont szégyellte, hogy előtted sírt, és ezért ment el inkább.

Szerintem.

2014. febr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos :)

Szerintem csak örül, hogy vagy neki, ahogy mondta. Ha jól számolom, 21 éves koráig nem volt barátnője. Biztos nagyon boldog, és nem tudott uralkodni az érzelmein. Vagy csak egyszerűen nem hiszi el, hogy összejött vele egy olyan csinos lány mint te. De ha te szereted, akkor nincsen probléma :)

2014. febr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
mert véghez vitte a küldetését,és elérzékenyült.Mission completed : "nem vagyok szűz" Nehézség: insane.Teljesítési idő : 21 év.
2014. febr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon szeret téged. Meghatódott és elsírta magát, amit szégyelt. Legyél vele olyan mint eddig is, ha erősödik majd az önbizalma, férfiasabb lesz.

Ez a srác sok negatív visszajelzést kapott, de nagyon érzékeny lelke van. Ha komolytalanak lennének az érzései, lehetne akármilyen érzékeny, biztos, hogy nem sírta volna el magát.

Ha tényleg te is szereted, itt kérdésekre már nincs is szükség. :)

2014. febr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
# 4 néha azért menj az utcára is ne csak a PC-t nyüstöld ;)
2014. febr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Moszuke ***** válasza:

nahát ez nagyon aranyos.

na akkor tömören.

belénk pasikba a szülők és MÁR ovis kortól kezdve a társadalom belénk veri, hogy az érzelmek nem pasis dolgok.

ez ember függő, hogy ez kiben mennyire hagy mély nyomot..

biztosan hallottad, hogy ne sírj fiam, katona dolog, meg csak a lányok sírnak és társai..


ha ezt valakibe kellőképpen mélyen beleültetik akkor nagyon durva és erős szégyent érezhetnek ha elsírják magukat. ez lehet a pasidnál is.


a te dolgot most egy valami.

biztosítani őt afelől, hogy ezzel semmi bajod és hálás vagy amiért kimeri mutatni az érzelmeit, mer előtted sírni.

így ilyen szó használattal mondd el ezt neki.

ne mond, hogy gyengének mutatkozik vagy valami az sértő


tehát a lényeg, hogy tudasd vele, hogy örülsz ennek és értékeled! amiért kimeri mutatni az érzelmeit.

így ezekkel a szavakkal. ebben semmi sértő nincs.

mondd el neki azt is, hogy hirtelen nem tudtam mi történt és azért hagytad hazamenni és nem marasztaltad még jobban.

beszéljetek róla, de nem kell túlrágni a dolgot.

én is ilyen sírós pali voltam, de hazafutni azért nem futottam haza:D szégyelltem magam amiért bőgtem ezért elfordultam a csajomtól.. ő meg erőszakosan visszaforgatta a fejem kb:DD

te is minél hamarabb tudasd a pároddal, hogy amit tett annak te örülsz.

2014. febr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
És igen is kijárok az utcára!!.Keveset beszélek hogy rendes embernek gondoljanak.
2014. febr. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Marc Bolan ***** válasza:

"Lehet hogy tényleg boldoggá tettem őt és meghatódott és idő kell neki amég feldolgozza?"

Szerintem ez a helyzet. Legjobb lesz,ha nem hozod témába a sírását... Ha akar,akkor majd beszél róla.

Amúgy szép történet. Még sok ilyet szeretnék olvasni/hallani.

Legyetek boldogok!

2014. febr. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
elég erős a gyanúm, hogy ez csak egy kitalált történet..
2014. febr. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!