Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom nem tolerálja a hobbijaimat? Autózás, motorozás, új ismeretek szerzése.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni. Mi a teendő abban az esetben, ha a párommal nem egyezik az érdeklődési körünk? 3 éve vagyunk együtt, közös kasszán, de vannak dolgok, amire nem költhetek. Konkrétan érdekel a motorozás, de a pasim szerint csak pénzkidobás, így nem forszírozom a dolgot, de ettől függetlenül, még szeretném megvalósítani. Ő az autókért sem rajong nagyon, vezetni is általában én vezetek. De nem csak ez az egyetlen "nézet-eltérés" van köztünk. Több dolog is van még, amit szeretnék elérni a jövőben, de ezeket ő butaságnak tartja, viszont nekem fontos célok. Baj, ha egy nő talpraesett és szeretne minél többet megtanulni/tapasztalni, még a tipikus pasis dolgokról is? (Mondjuk a párom pont nem egy tipikus pasi.) Ez azt jelenti, hogy nem illünk össze, és szakítanom kellene vele? Aki tud, vagy volt hasonló helyzetben, írjon! Köszönöm.
2014. febr. 13. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Ti nem közös kasszán vagytok, hanem a pasid kasszáján.

A baj nem az, hogy nem egyezik az érdeklődési körötök, hanem az, hogy ő ezt nem hajlandó elfogadni.

2014. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Na En ugyanebben a cipoben vagyok!Tuz es a viz olyanok vagyunk annyi kulombsegel hogy ha vita aran is de elobb utobb megegyezzunk!Beszelj vele,es ha nem erti meg hogy ez neked fontos akkor inkabb felejsd is el mert egesz eletedben elfog nyomni teged,es kesobb nagyon megbannod,hogy elpazaroltad az idodet!
2014. febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a párod mellett nem tudsz az lenni aki valójában vagy és azért nem mert ő nem hagyja, akkor fölösleges együtt maradni vele. Kompromisszumokat kell kötni néha egy kapcsolatban, de úgy, hogy szinte semmi sem jó... Ülj le vele és beszéld meg, hogy neked igenis fontosak az ilyesfajta tevékenységek, kikapcsolódás gyanánt.


"Baj, ha egy nő talpraesett és szeretne minél többet megtanulni/tapasztalni, még a tipikus pasis dolgokról is?"

Nem, sőt! Egyszer élünk, neked is csak 1 életed van, hagynia kellene valamelyest kibontakoznia téged, persze értelmes határokon belül.


Ahogy mondtam, kompromisszumokat néha kötni kell, ha mindenki azt a párt keresné akivel 100%-ig összeillik és mindenben egyeznek, akkor kihalnánk... Szerintem beszélgess el vele róla, értesd meg vele, hogy mi a helyzet, ha nem megy, akkor pedig ideje külön utakra térni.

2014. febr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A pénz egy dolog, elvégre közös kassza, mindkettőtök beleegyezése kell ahhoz, hogy

ki mire költ, ez rendben is van. A probléma tényleg a támogatásának a hiánya.

Sajnos ha nem hajlandó támogatni ebben, akkor idő kérdése, és el fogsz gondolkodni azon, hogy hosszú távon melyikről mondasz le: A hobbikról/célokról, vagy a pasiról.

Helyetted nem fogjuk tudni eldönteni.

Természetesen az elnen az ideális eset, ha támogatná. Erről egy nagyon komoly beszélgetést kéne tartani, hogy te ezt szeretnéd, és egyre nehezebben viseled el ha hátráltat benne. A beszélgetés után érdemes tovább gondolkodni, hogy merre indulj el, és melyiket válaszd. Az én magánvéleményem az, hogy életidőd egy van, olyanokból választék meg sok, akik ebben támogathatnak. Mondjuk egy autóbolond, akivel max. azon vitázol, hogy melyik gépet vegyétek :)

2014. febr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%

a közös kassza működése egyszerű, ki milyen arányban dob bele annyi beleszólása van a dolgokban :D de a nők női mivoltuk miatt -30% büntetést kapnak.


tehát ha te adod pl a 50%ot akkor erre rájön még a büntetés.és így már lecsúsztál elég szépen.

2014. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha az én csajom lennél már rég elzavartalak volna a fenébe. Autó? Motor? Majd ha megkeresed rá az árát! Miért kellene a gyereknek is megkeresni a te hobbidra a pénzt. Ennyi erővel keresd meg te az ő hobbijára! Vagy úgy vagy vele, hogy amit te keresel az a tiéd amit meg ő az a tiétek??


Ne félj én gatyába szednélek azt vagy meg szoksz vagy megszöksz. Jön helyetted 100 másik!

2014. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok! Menj csak hagyd ott a pasid! Majd meg tudod mire elég a kis fizetésed!
2014. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hm... hát elég vegyesek a válaszok. Azért #2,3,4, köszönöm! Amit nem írtam, s talán ezért félreérthető - én vagyok a jobban kereső fél a kapcsolatunkban, emellett a párom volt munkanélküli is, de persze ez bárkivel megesik, nem ez számít, de volt hogy az én fizetésemből éltünk, akkor? Nem kell mindjárt letámadni az embert...

Másrészt a kérdésemet feltehettem volna akár úgy is, hogy nekem vannak céljaim, neki meg nem igazán. Talán ez a kettő nem összeegyeztethető.

2014. febr. 13. 15:40
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyébként a hasznos választ adók megragadták a lényeget. Itt nem a pénzről van szó, hanem arról, h alapból elveti az ötleteimet.
2014. febr. 13. 15:44
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk a szégyen megölne ha a barátnőm többet keresne mint én az biztos.
2014. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!