Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja vagyunk együtt a barátommal, neki mindene a motorozás de én nagyon féltem öt. Hogyan tudnám a motorozásról lebeszélni? Vagy szakitsak vele?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 11:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.Felesleges is ráeröltetned az akaratodat...ezzel együtt fogadd el.

Ha pedig ez miatt megfordul benned a szakítás-hááát akkor szerintem nincs egymással való dolgotok.

2013. jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mielőtt megismerkedtetek, már megvolt ez a szenvedély! Nem tartom jó ötletnek azt, hogy megpróbáld erről lebeszélni. Elhiszem, hogy félted, de azt nem kérheted tőle, hogy miattad adjon fel valamit, amit szeret csinálni!!!
2013. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Gondolom első pillanattól kezdve tudtad, hogy neki a mindene a motorozás. Meg kell kérdeznem: Ki vagy te, hogy azt képzeled, hogy belibbensz az életébe és rögtön átszerveznéd azt?

Nem fogod tudni lebeszélni róla, fogadd el ezzel együtt. Tipikus "megszoksz vagy megszöksz" téma.

2013. jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem,se akard lebeszélni róla.Neki ez a hobbija.Neked,h esne ha leakarnának beszélni a kedvenc időtöltésedről?!Ha ez miatt szakítasz,akkor ti tényleg nem passzoltok össze.
2013. jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez igazi szerelem lehet.
2013. jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ez a hobbija, szenvedélye, ezt ne vedd el tőle. Nagyon sokféleképp lehet motorozni, nem kell, hogy az veszélyes legyen. Az eszetlen száguldozásról lebeszélheted.
2013. jan. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Sose fogod leszoktatni!
2013. jan. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Jézus :) ***** válasza:

3-asnak teljesen igaza van, na meg a többieknek is.

Ízi rájder öcsém!


Ez egy életstílus. Soha senkit nem tudsz lebeszélni a motorozásról. Inkább ülj fel mögé, és meglátod, többet nem fogsz akarni leszállni. ;)

2013. jan. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hmmmmmmm:) 8-as csak nem egy motoroshoz van szerencsénk? :D
2013. jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"többet nem fogsz akarni leszállni"-azért ettől Karinthy megfordult 3x a sírjában:D


Szerintem szakíts vele, kíméld meg őt magadtól.

2013. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!