Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl jófej vagyok, hogy lehetné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl jófej vagyok, hogy lehetnék kevésbé az?

Figyelt kérdés
A gond ott kezdődik hogy van barátnőm lassan 2 hónapja, de túl kedves vagyok hozzá. Ezt már mondta egy jó barátnőjének hogy "túl jó vagyok hozzá, meg nem érdemel ilyen aranyos srácot" attól félek, hogy a végén még ezért elhajt. Mi lehetne megoldás, hogyan lehetnék egy kicsit "bunkóbb" ?
2009. dec. 8. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy kedves vagy, de, hogy hülye is az fix.
2009. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

azt a k*rva eget még bunkóbb akar lenni sztem ne tedd lehet kicsit túl kedves vagy vele de bunkóbb ne legyél és ha télleg ez a baja hogy túl kedves vagy akk ne tegyél meg neki annyi mindent és most apróságokra gondolok de bunkó ne legyél

de am az egész hülyeség már bocs meg fura is valamelyest

2009. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Soha nem fog elhajtani, amíg ilyen vagy vele.

Ne akarjál "bunkóbb" lenni, mert az nem méltó egy igazi férfihez.


Ha ezt nem hiszed el, akkor verd össze. Ne viccelj!

2009. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem másik pasi van a dologban :)

Egy csaj nem hajt el egy pasit azért, mert kedves.

Hülyeség.

Sztem más van a dologban.

2009. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Köpködj az utcán, dohányozz, káromkodj, szólj le minél több embert, ne legyél a barátnőddel előzékeny, emeld ki a hibáit, ásd alá az önbizalmát és az önértékelését, így biztosan nem mondja majd hogy túl jófej vagy.
2009. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez most ugye csak vicc... :D
2009. dec. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szóval mondta egy jó barátnőjének. Aki elmondta neked. A színtiszta igazat, ahogy a barátnők szokták. Öhöm.
2009. dec. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Maradj ilyen es ne akarj valtozni!!!legyel sajat magad! en regebben csinaltam ezt, h a pasijaim akartak h legyek bunkobb, es valtoztattam!sosem lettek belem szerelmesek! most van egy baratom egy eve es olyan vagyok, amilyen!odaig van ertem!nagyon szeretjuk egymast!:-)

amugy ma a legtobb pasi bunko....te prioritasnak szamitasz.....orulj h ilyen vagy.....:-)

22L

2009. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én aszthem megtudnálak rá tanítani. Én nagyon bunkó vagyok XD

15f

2009. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!