Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elég lesz Valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elég lesz Valentin napra ez az ajándék?

Figyelt kérdés

Barátommal 3,5 hete vagyunk együtt. Megbeszéltük,hogy nem csinálunk belőle nagy ügyet,tehát nem ajándékozunk,csak rendelünk kaját,bezabálunk és együtt leszünk.:D De ő mondta,hogy azért jelképesen ad nekem valamit,úgyhogy az jó lenne,ha vennék neki mondjuk egy Cherry queen csokit? A vacsit úgyis felesben fizetjük gondolom,plusz egy hete volt a névnapja,akkor kapott egy parfümöt.

Szóval szerintetek jó lenne ennyi vagy azért még valami apróságot szánjak mellé?


2014. febr. 13. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

elég lesz...

szerintetek nem kéne valentin nap kategóriát nyitni?

2014. febr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem már lassan lehetne egy gyakorivalentinnapikerdesek.hu oldalt is létrehozni...
2014. febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

elég

de kettőt is Csef!:DD

2014. febr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
elég lesz, én is szinte csak 1 csokit veszek neki aztán kész :) Valentin nap szerintem nem nagy durranás... inkább veszek neki nagyobban az éves fordulókra szülinapra névnapra karácsonyra
2014. febr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bőven bő.


Valentin nap után mi jön?

Húsvét?

2014. febr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Moszuke ***** válasza:

pasinak ne vegyél már ilyen rayi ajándékot.

akkor már inkább egy sport szelet vagy vmi..

adjál neki valami kézzel készítettet.

fogsz egy fotót, kivágsz egy kartonból szív alakú lukat, beleragasztod azt csá.

2014. febr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csoki és parfüm? Biztos hogy pasi?
2014. febr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tevetke ***** válasza:
Inkább valami jó sört vagy, ha boros, akkor bort...
2014. febr. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!