Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem kapok semmit?

Figyelt kérdés
Barátommal 10 hónapja lassan együtt vagyunk nagyon szeretjük egymást és tényleg nem vagyok anyagias de az h én veszek neki vlmt karácsonyra meg mindig h ha van vlm és ő nem már kezd nagyon rosszul esni itt a valetinnap és tudom h nem pénzes nem is vártam volna semmit extrát de ha csinált volna nkm egy kártyát v bármit már teljesen oda lettem volna nagyon kellemetlenül érzem már magam és csalódottan h én minidg adok de nem kapok...ez a leszarás jele?

#pénz #ajándékozás #valetin nap
2014. febr. 14. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Bunkó a barátod, viszont...

Vagy normálisan használd a rövidítéseket, vagy sehogy, mert így szörnyű...

2014. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

őszintén? fogalmam nincs, hogy minek a jele. De neki is éreznie kéne, hogy ez így nem megy.fura. viszont az is lehet h. ő abban a szerelemben hisz, ahol nincsenek külsőségek, csak az érzés.

(ha meg leszarna akkor nem csak ajándékot nem adna, hanem úgy általánosságban nem foglalkozna veled.)

2014. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ez elég furcsa!

Barátnőmmel a kapcsolat elején megbeszéltük , hogy nem veszünk nagyobb ajándékokat egymásnak , csak kis csekélységeket. Szóval így ajándékozunk egymásnak! ( Általában nem csekélységeket.) Biztos rossz lehet , de fel a fejjel! Lehet az elsőnek van igaza , nem tudom végülis.

Mi lassan 11 hónapja vagyunk együtt. Ma Valentin napon egy szép szál rózsát kapott tőlem és milka csokit.

Amit írtál az nagyon szép , hogy legalább egy üdvözlő lapot... Arra is gondoltam , csak már nem volt időm.


Fel a fejjel! Ismered és látszik az , hogy szeret :)


F/18

2014. febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!