Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy tetszem egy lánynak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom eldönteni, ő meg nem mond semmit, mindig eltereli a témát.

Tipikusan az a csaj, aki bármelyik fiút megkaphatja, és szerintem szeret is játszadozni emberekkel, hogy azt hiteti velük, hogy kell neki.

De azért az ember csak érzi, hogy „ÚGY” néznek rá, nem? Vagy csak beképzelem?



2014. febr. 14. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Háát az ilyen lányokkal nehéz...mindig más tetszik nekik, nem hiszem, hogy könnyen megragadna egy embernél.
2014. febr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

nyit feléd.

kérdez,megérint,nevet,piszkálja közben a haját.

csókold meg és akkor derül ki,hogy játszma amit csinál vagy nem.

2014. febr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%

Így van. Én korábban mindig vártam a megfelelő pillanatra a randikon a csók miatt. Micsoda barom ökör voltam. Nem kell várni, amint kicsit is "csókhelyzet" adódik, le kell csapni!


Most mitől féljünk mi férfiak? Két lehetőség van:


Visszacsókol, na akkor megvan a jackpot! :D


Nem csókol vissza, elutasít, legrosszabb esetben ad egy pofont. Na és? Az életben sok pofont kell kapni, inkább nők adják, mint az élet maga nem? :D


Egyébként meg nyilván nagy baj nem szokott lenne ha kicsit is kialakul egy vonzalom, vagy ha látszik a lányon, hogy nem húzódik el a közeledéstől, az érintésektől stb. szerintem látszik a pillanat amitől kezdve nem utasítja vissza egy nő a csókot.

Csak oda kell nagyon figyelni a nőre, sokáig a szemébe nézni, zavarba hozni ezzel, stb. van akit könnyebb, van akit nehezebb, de ez mind vezet valahová a fenti két eshetőség közül.


Egyébként nálam aranyszabály, hogy ha első randi végéig nem jön össze egy min. sima csók, ha nem is nyelves, de csók, akkor több rendi nincs!

Randiztam már egy rakás nővel, és volt köztük nagyon félénk prűd és nagyon rámenős is. Biztosra mondom, hogy ha jól csinálod, és jó vagy a csajnál, akkor a legprűdebb is viszonozza a csókot az első randi végéig valamikor.

Ha nem kér a csókodból, akkor minek 2. randi?

Szerintem egy kb. 1-2 órás intenzív randi meg beszélgetés végére már kialakul egy normális testi vonzalom, ha működik a kémia, és a csók a nők számára még messze nem szex, még ha jó nyálas nyelves is. Valójában nem is sejtik, hogy egy jó francia csók már ajtót nyit a bugyijuk felé is, csak ezt szinte észre sem veszik... érdekes :D

2014. febr. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!