Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első szex után, nem érzitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex után, nem érzitek, hogy mással is kipróbálnátok?

Figyelt kérdés
Van olyan itt, aki csak egy pasival feküdt le, és még mindig vele van és nem érzi, hogy másik pasival is lefeküdne vagy kipróbálná, mással milyen??

2014. febr. 15. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
érzelmi kapcsolatnál nincs ilyen évekig.
2014. febr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én még egy pasival se feküdtem le, de nem is bánom :D

(28/F)

2014. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én mindig érzem, hogy kell a változatosság 23L
2014. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
másik nemet nézve is érdekel a kérdés, csak igy sikerült kiírnom :D 18L
2014. febr. 15. 22:14
 5/8 A kérdező kommentje:
azaz a válasz :D
2014. febr. 15. 22:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, én csak egy pasival feküdtem le, és ő már a férjem. Nem, nem feküdnék le mással, mert nem csalnám meg soha.

Gondolatban persze, de az szerintem nem bűn, csak fantázia.

2014. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én éreztem ilyet, de egyben azt is, hogy még ameddig lehet, csak vele akarok, más majd ráér utána :) Nem hiszem, hogy kibírtam volna egész életemben csak egy emberrel.

19l

2014. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Viszont ami érdekes volt, hogy miután szétmentünk, jó darabig nem tudtam elképzelni mással.
2014. febr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!