Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom ittas volt és ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom ittas volt és ismerkedett. Mivel összefutottunk annyiban maradt. Nagyon kiakadtam. én már valahol ezt is megcsalásnak érzem, tőle sosem vártam, mert nagyon szeret. Józan fejjel sosem lett volna ilyen. Megbocsássak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 13:08
 1/7 The Guard ***** válasza:
59%
Ne, itt vagyok én ;)
2014. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a legjobb,ha megcsalod.Írj privit,mert megérdemled;)
2014. febr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj , de ha neki ennyit ér... Azt mondod , hogy nagyon szeret... Viszont azért szerintem megcsalás... Ha nem vagy ott akármi megtörténhetett volna...

Hallgass a szívedre...


F/18

2014. febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az nem mentség h ittas volt? :/
2014. febr. 16. 13:16
 5/7 anonim válasza:

Ne hallgass rájuk... :) ez nem megcsalás,ismerkedni teljesen normális dolog, valszeg önbizalom növelés céljából csinálta ezt.

Nekem is elég régóta van barátnőm, de 1-1buliban szívesen ismerkedek ezzel is bizonyítva magamnak hogy másnak is kellenék,(de még soha nem csaltam meg barátnőmet) tehát okkal van velem a kiszemeltem :)

2014. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

nem mentség semmi!


több barátnőm is azt magyarázta részegen az udvarlóknak, hogy engem mennyire imád. aki részeg azt teszi amit egyébként is tenne, gátlás nélkül

2014. febr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

Így van.Egyetértek az előttem levő válaszolóval.

Amiért ittas valaki,még ugyanaz az ember marad...

És az a mondás sem ma lett kitalálva,hogy a részeg ember szavai,a józan ember gondolatai.

2014. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!