Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom hulye kerdes, de hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hulye kerdes, de hogyan vegyem ra a baratnomet, hogy vegre elmenjen fogorvoshoz?

Figyelt kérdés

Mikor osszejottunk en voltam az, aki felt a fogorvostol.Aztan tavaly novemberbe volt egy gyokerkezelese, es injekcio nelkul csinalta az orvos.Nagyon megkinozta, konnyes szemekkel jott ki a rendelobol.Nagyon sajnaltam, de nem gondoltam volna, hogy tobbett nem ohajt visszamenni, mivel az a foga azota is kivan furva, de nincs betomve.Nem budos a szaja, folyton mossa.Egy nap vagy 6x, de akkor is feltem, mert elol van az a fog, es kezd ranoni az inyje.

Nagyon fel, nem akar visszamenni, de nincs penzunk magan fogorvosra.. es ugye fogorvost nem valaszthat magatol.De akkor mit lehet tenni?


2014. febr. 16. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért csinálnak gyökérkezelést érzéstelenítő nélkül?
2014. febr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már gyökérkezelés, hogy lehet ennyire GYÖKÉR egy orvos, hogy nem ad érzéstelenítőt neki? Kérnie kellett volna akkor. Amúgy menjen el, mert hiába van kiidegelve a fog, mivel nyitott, bármilyen baktérium könnyen bekerülhet, vagy a kajamaradék is berakódhat és elkezd romlani befelé. Rá is mehet a gyökérhártyára, csonthártyára a gyulladás, függetlenül attól, hogy fájdalmat már nem érez az idegek eltávolítása miatt.
2014. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fogalmamsincs miert igy csinalta.Konkretan megkinozta.Sokan panaszkodnak erre az orvosra, de nem tudunk mit tenni.
2014. febr. 16. 16:17
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

Milyen kovetkezmenye lehet a gyokerhartya,

csonthartya

gyulladasnak??

2014. febr. 16. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha esetleg Budapesten, vagy a környékén éltek, vedd rá, hogy a Szentkirályi utca 40. sz. (8. kerület) alatti Fogászati és Szájsebészeti Oktató Intézetbe menjen el. Rendkívül megértő, kedves, kíméletes orvosokkal találkozni ott, mivel oktató kórház. Tanulók vizsgálnak, rendesen kikérdeznek, panaszkodni is lehet nekik más, nagyon csúnya és szemét orvosokról; megértik, ha fél az ember. Ha ők megvizsgáltak, megröntgenezték a fogat, akkor átküldenek a szájsebészetre (vagyis a fogászatra), amely a másik folyosón van, és ott is rendes, toleráns orvosok kezelnek. Én még sírtam is náluk, mégis azt mondták, hős vagyok.

És ami a legjobb, nem kell fizetni, ha van érvényes TAJ-kártyád.

Remélem, tudtam segíteni.

2014. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi! Sajnos Szabolcsiak vagyunk. Majd utana nezek, hogy erre fele valamelyik nagyobb varosba nincs-e ilyesmi.
2014. febr. 16. 16:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Ó, sajnálom. Hátha Nyíregyházán vagy Debrecenben a szájsebészeten (klinikán) jófejek, és hivatalból jól bánnak a betegekkel.
2014. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!