Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szedjem rá a barátnomet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szedjem rá a barátnomet h elmenjen dolgozni? Természetesen h nebántsam meg.

Figyelt kérdés
28éves lesz lassan és nincs munkája,elhiszem h nehéz a helyzet a mai világban a munka terén,de ugy gondolom akkor kell h vmit dolgozzon.Dolgozott már pár helyen de eddig kb. 5munkahelyét otthagyott,igaz volt ahol 3 évet is kibírt,de a tobbinél csak heteket honapokat.Pár honapja vagyunk egyutt ésegy éve h nemdolgozik.A bajom h nemis hallom tole h akar,már most is azt hallom tole h nyáron mennyit fog napozni.Ilyenkor ugy felmerul bennem h nemis akar munka után menni,ugy elvan otthon nap mint nap,fozoget,netezik,én estig dolgozom majd megyek hozzá,de ebbol nemlehet megélni,mind e mellett a szuleimtol is van mit hallgatnom.A wellnes hétvégéket,kirándulásokat szivesen nézegeti mutogatja nekem,persze neki nincs pénze rá,én meg már kezdem ugymond szarul érezni magam.Nagyon szeretem,de ebbol sem élunk meg,valahogy elakarom mondani mindezt neki,de attol tartok megsértodik.Szerintetek?
2013. dec. 31. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:

26 vagyok és én sem dolgozom de engem nagyon zavar ez a helyzet és nekem is mondják (szüleim), hogy keressek munkát és keresek is csak nem találok.

Szóval belátom azt, hogy nem élünk meg és hallgatom minden nap a szokásosat. Ha 28 évesen megsértődik azon, hogy dolgoznia kell akkor az nagyon éretlen emberre utalna és megkockáztatom akkor nincs is jövőtök együtt.

Szóval nyugodtan mondd csak meg neki, nézzetek együtt állásokat, stb.

2013. dec. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van normális szakmája / végzettsége? Ha nincs neki, hiába keresne most.


Jelenleg sok egyetemet / fősulit végzett az érettségezettek munkáját végzi, de sokan állnak gyártósorok mellett is gyárakban pl. Normális szakmával / végzettséggel is hatalmas ambíció / kitartás kell ahhoz, hogy el tudjon helyezkedni.

2013. dec. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kendrazoltan ***** válasza:
Sajnos ebben a helyzetben nem tudsz finomkodni, mindenképp sértődés lesz (a leírtak alapján valóban nem is akar dolgozni, így azzal, hogy ezt felhozod, kvázi belemászol a kis komfortzónájába, ami számára sértő lesz...). Vázold fel neki, hogy nagyon szeretnél a jövőben vele ezt-azt csinálni, ide-oda menni, viszont ahhoz, hogy ez lehetséges legyen, sajnos nem elég a te fizetésed. Éreznie kell azt, hogy egy kapcsolatnak megvannak a maga költségei, amik igen terhesek tudnak lenni, ha csak az egyik felet terhelik...
2013. dec. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

NAGYON GYORSAN SZABADULJ MEG TOLE!


Ez egy olyan csaj aki el akarja tartatni magat, gondolom elegge dekorativ es orulsz hogy felszedted, de ha nem akarod hogy ramenjen a gatyad is (es utana dobjon), akkor meg most hajitsd ki.

2013. dec. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Dekoratív.. de már megprobaltam h nemkoltok rá,neki ugy is jo,nemhisztizik azon h miért nemveszek neki valamit,de azért nekem is vannak igényeim amit vele szeretnék,de h mindig az én koltségemre,már idegesít,még nemtalálkoztam ilyennel egészen.. sott ..
2013. dec. 31. 09:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Rúgd ki, különben neked kell eltartanod végleg!
2013. dec. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Attol tartok annyira lusta ez a lány h inkább hagyja tonkremenni ezt a kapcsolatot,csak dolgozni nekeljen.P....ba,kifogtam rendesen :(
2013. dec. 31. 09:31
 8/9 anonim ***** válasza:
beszélj vele hogy változtasson, te magyarán megmondva sz_psz a pénzért, amig ő otthon ül.. vagy esetleg mond azt neki hogy ha nem megy el dolgozni,vagy nem próbálkozik egyáltalán hogy találjon valamit akkor részedről ennyi. vagy ha ez sem jó akkor esetleg ha szeretne magának valamit,nem venni,hanem vetetni veled,akkor egyszerű a válasz: DOLGOZZ MEG ÉRTE!
2013. dec. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pain for Pleasure ***** válasza:
Jól kifogtad... Mindenképpen beszélj vele, végig nyugodt hangnemben, hogy ne érezze támadásnak, de ha ezek után se fog elgondolkodni és tenni valamit az ügy érdekében, jobb lesz ha külön utakon folytatjátok.
2013. dec. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!