Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek. Mi a vélemény?

Figyelt kérdés
4 évig voltam együtt a párommal, két évet vele laktam. kb egy hónapja ott hagytam, mert az utóbbi 5-6 hónapban heti szinten, a végén meg napi szinten összevesztönk, a 4 év alatt össz. 9-10 x vitt magával szórakozni. de ő minden hétvégén ment nélkülem, hajnalba járt haza és engem sehová nem engedett, az is zavarta, ha hétvégenként ott aludtam a családomnál meglátogatás szempontjából amikor haza költöztem, rá 3 napra meg tudtam, hogy egy éve csalt engem egy tőlem 22 évvel idősebb nővel aki az anyja lehetne, de nem ez volt az első alkalom mert volt hogy rajta kaptam azt mondta megváltozik és azt megbocsátottam neki. De ezt hogy egy éve csalt ezt nem veszi be a gyomrom. Viszont nekem 2 hete udvarol egy férfi és nagyon tisztel nem eröltet semmit, azt mondja nagyon megfogtam és adjak neki egy esélyt, és meg akar ismerni szerintetek mit kellene tennem? Azt sem szeretném ha az exem családja azt hiresztelje, hogy hamar találtam másik férfit, Viszont el akarom felejteni az exemet, de baromi nehéz az emlékek miatt!
2014. febr. 16. 18:14
 1/5 zotanbro ***** válasza:
eleg egyertelmu hogy mit csinalj.. adj neki eselyt
2014. febr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en is azt javaslom,hogy adj neki eselyt,föleg,ha meg vonzodsz is hozza valamilyen szinten.en a helyedben lesz.rnam,hogy mit mondd az exem csaladja.
2014. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hat egyszer h nagyon hosszu woltO-o mas reszt meg hat varj meg egy kicsit a massik fiuval ha nem szeretned azt amit le irtal,
2014. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Komp pasi szaga van.
2014. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakíts, s kezdj el ismerkedni.
2014. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!