Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fontos, kérlek akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos, kérlek akinek bármilyen véleménye is van, tudna erre minél több választ adni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Elkezdtem járni egy tánciskolába. A tánctanár (28) én (15) és írt nekem hogy bejövök neki, találkoztunk, írta hogy kellek neki, mindenem stb. Kiderült hogy csomó lánynak ezt írta hogy jelentkezzenek a tánciskolába, és van egy 16 éves barátnője. Húzódott a dolog nálunk, edzésekre hordta a barátnőjét, én teljesen belészerettem. Tudjátok, mindenkinek van azaz egy igazi szerelem aki bármit tesz vagy mondd ugyanúgy szereted. Sajnos úgy érzem nekem ő az, seni iránt neméreztem még ilyet! Sokan mondják hogy a koromhoz képest komolyabb vagyok. Aztán decemberben 3 napos tánciskolás tábor volt, ahol a barátnője is ott volt. Mégis az én szobámba jött be utolsó éjjel és beszélgettünk, többet akart. Mondta hogy vegyem le a nadrágom, szűz vagy még. A barátnőm is ott volt, kiment a mosdóba és mondta hogy kiküldhetjük őt több időre is. Aztán egy percre kimentem, és rá pár hónapra derült ki hogy mikor kimentem neki is mondta hogy vegye le a nadrágját stb. Hihetetlen csalódás volt. Folyamatosan úgy érzem velem bánik különlegesen aztán jön a csalódás. Megint hordta a barátnőjét edzésre, és úgy tett mintha semmi sem történt volna. Úgy vettem észre tetszett neki hogy nem adtam rögtön oda magam neki, írt párszor neten, hogy mi lesz a nadrággal? meg edzésen leszólított. A barátnőjével már 3 éve együtt vannak pedig, de több 3-4 éves kapcsolata is volt. Augusztusi táborban szintén nálam volt vagy 3 napot, és nem bírtam neki ellenálni, engedtem neki megcsókolt, és volt több is. De nem sokáig, csak vagy 5 percig és ellöktem. Hihetetlen nehéz ellökni őt, elmondhatatlanul szeretem. Csak azt hajtottam hogy menjen ki a szobából, sok mindent nemlehet az életben,én nem vagyok játék neki. Ő meg hogy a telet ő se tudta elfelejteni meg nem vagyok neki játék. A csókok végén mikor látta első pár éjjelen hogy nem érhet nálam el semmi olyat akkor aztmondta hogy minden maradjon kettőnk közt, és ezt itt zárjuk le. De utolsó éjszakán nem bírtam ellenálni. De reggelente meg mintha semmi sem történt volna úgy viselkedett és azóta is edzéseken mintha nem lett volna semmi. Mit tegyek? most pedig kiírta a barátnője falára facebookon hogy vadmacska..és tudja hogy látom, és hogy mennyire fájhat ez nekem. és tudom mire érti. Az én hibám hogy túl komolyan vettem őt, komoly kapcsolatot akartam, szerelmet, hogy boldog legyen a kor nemszámít! A csaját folyton lealázza a táborban is, lebeszéli lehülyézi, ordibál rá nyilvánosan. Nem hiszem hogy igazán szereti, és még megis csalja..mit tegyek? megírtam egy 3 oldalas levelet, de nemküldtem még el neki, arról hogy mit érzek. Nemtudom mit tegyek..de nembírom hogy minden flegmázás után sírás jön, vagy mikor látom a csajával és emlékszek az éjszakáinra..a csókjára,mikor a karjaiban tartott. Néha úgy néz hogy elhiszem hogy én tényleg érdeklem, néha meg teljesen idegenként, megaláz, ordibál rám. Szinte az egész tánciskolával kikezdett már...de mégis hülye vagyok és nem tudok haragudni rá, sosem éreztem még így, Több mint másfél éve nem múlik az érzés, szenvedek...bár eltudnám felejteni, de a tánciskolából sem tudok kilépni, mert a tánc az egyik legfontosabb az életemben, és más tánciskola lehetőség nincs. Szeretem, az életem odaadnám a boldogságáért...senki sem szereti a túlzó dolgokat, de ez nem túlzás... Válaszaitokat, tanácsaitokat előre is nagyon köszönöm!
2014. jan. 10. 22:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Az első sorig jutottam csak. 15-28 nem jó. Felejtsd el, keress korodbelit.
2014. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Verd ki a fejedből! Minél hamarabb! De tényleg!!!
2014. jan. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
ha ez igaz, ezt az embert nagyon meg kéne verni...
2014. jan. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Kérlek ha van ideje valakinek, olvassa végig ezt. Mert lehet pár percbe beletelik, de nekem nagyon sok múlik a válaszokon. Nagyon köszönöm!
2014. jan. 10. 22:25
 5/24 anonim ***** válasza:
nem szereted, és majd évek múlva, ha vissza gondolsz rájössz, hogy így van.
2014. jan. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok, én végigolvastam, de tényleg nem tudok mást mondani, csak azt, hogy felejtsd el. A saját életedet tennéd tönkre, ha engednél neki...
2014. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
szerintem mielöbb ezt a szüleiddel beszéld meg!
2014. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, és nem ismerem a mostani jogi hátteret, de ez szerintem bűn. Egy kis hülye f.asz, aki csak kislányokkal férfi, egyébként egy besz.ari, impotens gyökér. Úgyse jelented fel, mert te most "szerelmes" vagy, de remélem, elkapják, aztán a kaptárban kitágítják a fingóját a gyökér állatjának.

Egyébként nagyon hasonló eset volt pár hete a Híradóban, ha esetleg kamu a kérdés, akkor kabbe. :) Ha nem, akkor menekülj, mert bajba kerülsz.

2014. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu. Minden így igaz ahogy le van írva...
2014. jan. 10. 22:32
 10/24 anonim ***** válasza:

"A barátnőjével már 3 éve együtt vannak"

A 16 évessel? 13 éves kora óta? Na ne kamuzz itt, nincs az a szülő, aki ezt megengedné. :)

2014. jan. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!