Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felpofoztam a barátnőmet, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felpofoztam a barátnőmet, de nem ok nélkül. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A story:

5 hónapos kapcsolat, minden happy, majd bejött a képbe az exem. A szakítas után (ami ezelőtt kb. 1,5 éve volt) jóban maradtunk, nem is problémásan váltunk szét, szimplán rájöttünk nincs közös jövőnk.De mivel barátok maradtunk, a napokban, amikor is hazalátogatott New Yorkból Magyarországba (egy ideje ott dolgozik), eljött hozzám is.

Beszélgettünk, kivel mizu, hogy van a másik. Később betoppant a barátnőm. Aránylag normálisan vette a lapot ....addig amíg az ex el nem ment. Persze ekkor kicsapta a hisztit hogy mit akart itt ez a nő meg hogy mi az hogy máris megcsalom...persze számonkértem rajta a bizalmatlanságot, elvégre nem az ágyban hanem egy csésze kávé mellett "leplezett le" minket. Mondom tán nem az ő lelkiismerete nem teljesen tiszta? Erre felpofozott és faképnél hagyott. Smseimre nem írt vissza, telefonhat nem vette fel, de estére hazajött, hogy beszéljük meg.

Nagyjából kiveséztük a dolgot, zuhanyoztunk és... egy hatalmasat szexeltünk. Nade a gond itt kezdődött. A barátnőm közölte hogy nem akarja hogy az ex mégegyszer idejöjjön meg hogy nem vehet el tőle senki, meg mi örökké együtt leszünk. Én erre mondtam, hogy sosem lehet tudni, ha sok ilyen hiszti lesz még akkor ne számítson házasságra. Dörmögött egy sort. Bealudtam, de !az éjszaka közepén arra ébredtem, hogy fojtogat a párnával!. Naná hogy megijedtem, nem kaptam levegőt, ahogy lecibáltam a fejemről (szégyen de) lendületből odasóztam egy pofont. Kicsit talán enyhít a dolgon hogy a sötétben nem tudtam hirtelen ki az, azt hittem betörő, tátva maradt a szám mikor rájöttem hogy a barátnőn volt az aki fojtogatott és akinek lekevertem egyet...ő meg sírt hogy ezt ő "játéknak" szánta meg hogy felizgasson, és milyen az hogy én őt megverem..

Szó nélkül kitelepedtem a kanapéra, de nem mertem visszaaludni, aggódtam legközelebb késsel esik nekem.

Ez tegnap történt. A nő ma fenyegetett hogy feljelent. Hát sajnos tényleg látszik a pofon nyoma. A nő a szüleihez ment, elérni nem tudom, könyörögni nem fogok.

De ha tényleg feljelent, mit tehetek?

26F



2014. febr. 16. 21:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Hívd Szergejt és majd ő elintézi, hogy ne tegyen feljelentést.
2014. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
hogy mit tehetsz, nem tudom, de én biztos elhagynám ezt a csajt.
2014. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj
2014. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen nincs!
2014. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem fognak csinálni a rendőrségen. Ha mégis megkérdezik a rendőrök (amire az esély 0,001%), akkor megmondod, hogy ezt ő poénnak gondolta, te pedig megijedtél és reflexből leütötted.
2014. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Én is elhagynám. Ha feljelent, a fojtogatós történettel simán előjöhetsz. Mégis ki a fene számítana arra, hogy ilyet csinál vele a barátnője???

A gond csak az, hogy Magyarországon más a törvény, és más az igazság.

2014. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, Önvédelem volt. Még ha nem is veszik annak akkor sem kapsz érte semmit sem. A saját házadban történet. Még könnyű testi sértésnek sem lehet mondani. Tenyérrel ütöttél amit szabad a törvény szerint. Ha ököllel az már más tészta.


Amúgy ez a csaj kattant. Ez képes megölni téged! Ha már nem vagy az övé akkor senkié se legyél.

2014. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
0%
Basszus.Ha feljelent,bajban vagy. Mondjuk,egy jó ügyvéddel a hátad mögött nincs gond,de akkor is.
2014. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
56%
Beszéltetek valaha is ilyen "játékról"?
2014. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülne, hogy megúszta 1 pofonnal. Ha velem csinálná ezt valaki éjszaka, úgy lerúgnám, hogy nem állna fel 1 hétig.
2014. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!