Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy anyám megkedv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy anyám megkedvelje a barátnőmet? (Vagy hogyan változtassak a barátnőm viselkedésén? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18/F vagyok és a barátnőm is 18 éves, fél éve vagyunk együtt.

Az a helyzet, hogy amikor itt van nálunk a barátnőm (kb 2-3 hetente szokott itt lenni csütörtök-péntek-szombaton), akkor alig beszél a szüleimmel, csak köszön nekik amikor hazaérünk, és utolsó nap, amikor ő megy haza, akkor elköszön és ennyi. De olyan is volt már, hogy nem is köszönt. :\

Anyámtól még soha nem kérdezte meg, hogy "hogy vagy?" vagy "mi a helyzet?", fél év alatt csak pár mondatot beszéltek...

Hogyan tudnék ezen változtatni? Nem akarom megbántani a barátnőmet... :\ de lassan már ott tartok, hogy szégyenlem áthívni hozzánk...


2014. febr. 13. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Az nagyon udvariatlan, hogy nem köszön, erről beszélhetnél róla.

Viszont a beszélgetést talán inkább anyukádéknak kellene kezdeményezni. Lehet, a barátnőd túl félénk ahhoz, hogy csak úgy csevegést kezdeményezzen idősebbekkel lehet, nem is tudja, mit mondjon.

2014. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tevetke ***** válasza:

Pontosan! Az, hogy valaki direkt nem köszön, irtó bunkó dolog. Az viszont, hogy nem beszélget a szüleiddel egyáltalán nem bunkóság. Én is mindig tiszta zavarban voltam, ha beszélgetni "kellett". Létezik egyáltalán olyan, hogy egy fiatal lány beszélgetést kezdeményez az "anyós/ após jelölttel" úgy, hogy kb nem is ismeri, mármint nem is beszélgettek még soha?! Az ilyen beszélgetéseket általában a szülők kezdeményezik.

Arról nem is beszélve, hogy az lenne csak az igazán bunkó, ha odamenne édesanyádhoz és egy ilyennel nyitva "Mi a helyzet?", ezt szerintem nem gondoltad egészen végig. :D

Szerintem egyszerűen csak szégyellős a barátnőd. Erről viszont simán beszélgethetsz vele, hogy próbáljon meg ne feszengeni, nem harapnak a szüleid stb.

2014. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltak kezdeményezni a szüleim, de akkor is csak így egy szóval válaszol, és kész. :\
2014. febr. 13. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiscsillag, akkor flegma, csak elég bénán.
2014. febr. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!