Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban miért erősebb a férfi jelleme, személyisége, mint a nőé, miért nem alkalmazkodóbbak egy kicsit?

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 14:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

9

ebben tökéletesen igazad van,de mégis a férfiak azok,akik elvesztik az érdeklődésüket a nőben,míg a nők meg próbálnak folyamatosan alkalmazkodni,érdeklődni,megszeretni a másik felet..legyen az erősebb vagy gyengébb férfi akkor sem tudnak túl látni magukon és őszintén nyitni a másik fél világába...ezért is mondják ,hogy a nők empatikusabbak és szociálisabbak...pedig szerintem ha levennék abból az egoból (ami minden férfira jellemző) sokkal többet látnának a nőben is és kevesebb gond volna a kommunikációban is,mert értenék a másik felet...

2014. febr. 17. 14:44
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez most amúgy nagyon csúnya általánosítás volt, már bocs. Én uralkodó típusnak gondolom magam egy bizonyos szintig, de abszolút hűséges fajta vagyok és ha akarom és jónak látom, az empátiámmal sincs baj. Mondom, ha úgy akarom.

De egy olyan világban, ahol egy férfinak SZÉGYEN kimutatni az érzéseit, meg az is szégyen, hogy egyáltalán vannak gyengéd érzelmei... nem csodálom, ha a legtöbb férfi nem mutatja őket ki - jóllehet vannak nekik. Próbáld meg néha a másik szemszögből is megvizsgálni. Most megint én vagyok a kivétel persze.

Egy konkrét példa: ha kicsit viccesebb hangulatomban vagyok, vagy akár olyan "bújós" a hangulatom, egyből rámvágja valami nagyokos, hogy ez milyen bu*is, hogy biztos a fiúkat szeretem, meg akkor is, amikor megtudják, hogy nem bulizok és "csajozok". Pedig erről szó sincs, csak pl nem félek kimutatni az érzéseim, van romantikusabb oldalam is, meg effélék. És bizony kaptam is érte már sok hideget. A legtöbb férfi ezt nem kockáztatja meg és inkább bunkó, tapló meg amit akarsz. És tudod mit? Szemmel láthatólag sok buta libának az kell. Szóval kereslet - kínálat. De ez csak szélsőséges példa az én szemszögemből.

2014. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

biztos én különc vagyok,engem nem zavar ha férfi kimutatja mit gondol ,érez..attól még lehet férfias és feltudok rá nézni..sőt még jobban is ettől...engem nem vonzanak a bunkó és önimádóak...felsőbbrendűséget közvetítenek ,amivel alapból nem tudok közösséget vállalni..sajnos sokan elfelejtik,hogy az ilyen nők azok akik később telesírják ezt a helyet..sosem értettem mi ez a bunkóságimádat...

remélem egyszer legalább annyira fogom érdekelni a másikat,amennyire én vagyok befogadó és ragaszkodó..

köszi hogy válaszoltál:)

2014. febr. 17. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!