Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszokott dolog az, hogy ismerkedés közben egy nő kijelenti, hogy neki legalább 17-18 centis pénisz kell? Mi a véleményetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval ismerkedés és apropózás után a fenti igényt hallom az egyik nőtől. Igaz, hogy csinos és jól tartja magát de ez engem ledöbbentett. Azt mondtam neki, hogy nem mértem meg az enyémet. Ti mit csinálnátok a helyemben, folytatnátok a próbálkozást? Ha lefekszem vele rá fog jönni, hogy nem az ő mérete vagyok és ha ráadásul megjegyzést is tenne akkor az fájdalmas lenne a számomra.

2014. febr. 17. 21:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem sokkal inkább zavarna a tény, hogy ez alapján választ magának partnert a hölgy. Ez őt minősíti, még egy dugást sem ér, olyan értéktelen.
2014. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
ez alapdolog ugyanúgy mint a 90D-s mell.
2014. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként mondom hogy ez egy üresfejű, felszínes liba. A helyedben nem is ismerkednék vele tovább.

Vagy mégse tetszel neki annyira, és így akar lerázni (ha ennek megfelelsz, akkor jöhetsz, különben nem kellesz...)

2014. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
értem, hogy alapdolog de egy nem 90-es mellű nőt ez nem fogja annyira megviselni mint azt akinek csak 15-ös farka van
2014. febr. 17. 21:20
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a vágyaimhoz igazítom a kapcsolatom, hanem fordítva. Szerintem ha tudja, hogy Te komolyan gondoltad a kapcsolatot, akkor undorító, amit csinál. Ha csak szexkapcsolatról van szó, akkor pedig érthető, hogy olyat keres, amit szeretne. Az első esetben hagyd a fenébe :c 17/f. Remélem segíthettem :)
2014. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5%
Nekem lepasszolhatod a nőt.
2014. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Valami Szex és New York-on nevelkedett ribi volt gondolom.
2014. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok: Tényleg a farkad mérete dönti el, hogy mennyit érsz? :c Picit több önbecsülést!
2014. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Én nem szoktam aggódni ezért is lepődtem meg,mikor egyszer egy lány azt mondta nekem az ismerkedés alatt,hogy " a méret nem számít és nekem tökmindegy mekkora,nem az alapján választok,de 15 centi legyen" :D
2014. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem hagyom, hogy keresse a nagyfarkú pasikat. Joga van ezt tenni és azt hiszem nekem is jogom van olyan nőt keresni akit nem csak a farokméret érdekel.
2014. febr. 17. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!