Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak? . (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? . (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon sértődékeny és hisztis. Mindenen képes besértődni, persze ha ő csinál valamit azon csak nevet. Annyira de annyira unom, de nagyon szeretem. Nagyon sok a hisztije, ilyen barátnőm még nem volt. Tanácsok?
2014. febr. 18. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha ezt VELE beszélnéd meg?
2014. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nehéz ha mindenre azt mondja hogy ok, semmi stb és beszélni nem lehet vele
2014. febr. 18. 15:21
 3/13 anonim ***** válasza:
Feltenném azt a kérdést, hogy mégis mi az, amit szeretsz benne? Van olyan tulajdonsága, ami ritka, mint a fehér holló? Amit másban nem találnál meg?
2014. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom megmondani... egyszerűen minden tökéletes ha vele vagyok. Olyan jól érzem magam mellette mint senki más mellett. De most is faceről köszönés nélkül lelépett... na ez a hisztije
2014. febr. 18. 15:27
 5/13 anonim ***** válasza:
töröljétek magatokat facebookról és megoldódik
2014. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 szelepke ***** válasza:

1.:Tényleg ilyen debil vagy,és okkal hisztizik.


2.:Szereti ha pitizel neki,mert másképp ritkán kerültök közelebbi kapcsolatba.


3.:A sok hisztivel csak palástolni próbál valamit,lehet hogy vaj van a fején.


4.:Nem mindegy hogy a vécéülőke lecsukása,vagy más csajokkal történő flörtölgetés a hiszti oka.


Egyébként az én barátnőm is ilyen hisztis volt,ki kell képezni.

Én egy "szünetet" helyeztem kilátásba,ami úgy hatott,mint egy varázsütés. Azóta minden ok.

2014. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja, csak dobna egyből... valamiért ilyen
2014. febr. 18. 15:33
 8/13 anonim ***** válasza:

lehet, hogy látja, hogy veled ilyet is lehet, és élvezi. kis hatalom. ezesetben egyszer próbáld, ki, hogy rinya közben ott hagyod.


de az is lehet, hogy te nem akarod figyelembe venni, mikor tényleg baja van.


mégis mi az a minden, amivel baja van? pár példa jó volna.

2014. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát ha neki mindegy, hogy szünet vagy nem szünet, akkor kiestél.
2014. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak szerdánként tudunk találkozni, esetleg hétvégente. Messze lakunk, de ha találkozunk akkor semmi baj nincs, tök jó. Csak facen...
2014. febr. 18. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!