Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Barátnőm régóta szivbeteg és kerülnie kellene a stresszt. Fájdalmai vannak. Alig tud aludni esténként( 2-3ora max megszakitásokkal) Alig eszik nincs étvágya.

Nem vagyok vele boldog és jobb lenne szakitani, de nem tudom hogyan tálaljam neki. Egyszerűen félek h vm baja lesz. Ő nagyon szeret és barmit megtenne azt mondja, de sajnos távolság gátat szab. Havonta 1x látom és akkor is csak pár orára (szülei és tanlás miatt. Azért nem érzem magam jol a kapcsolatban mert alig látom olyan mintha nem is lenne... :/(csak skype meg chat és ennyi más nem :/)

Eddig probáltam leplezni ezt sikerült is. Azt hajtogatja h milyen boldog h itt vagyok neki és h ez enyhit a fájdalmán. Rajtam kivül nincs senkije családja nagyon szemét vele(részben miattuk nem tudunk találkozni)

Tehát nem tudom, hogyan kellene ezt megmondanom neki. Azt h maradjunk barátok nem akarom mondani mert szemét dolog. Szakitani pedig nem tudom h merjek-e mert többször előfordlt már h kapott 1 rossz hirt(apróság) elkezdett fajni szive környéke alig kapott levegőt és néha elis ajult. Vagy percekig a földre került annyira fájt neki hogy összeesett.


Nem tudom mit tehetnék :/ Nem akarom h baja legyen, de szamomra kezd ez a kapcsolat 1 teherré válni és erre rámegy 1 csomo energia és idő is.

Mit kéne tegyek?

Folytatnom a szzinjatekot? Gyogyszeres kezelés alatt van 2 honap utan felépül teljesen. Jatszani a szerepet nem nehéz viszont kezd teherré válni...


2013. nov. 4. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Maradj együtt vele, amíg ki nem gyógyul, azt tudom tanácsolni. Sajnálom, hogy szívbeteg.
2013. nov. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak 2 hónap azt kibírhatod érte az csak 2 tali!
2013. nov. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok


Hozzáteszem, hogy ez csak az én véleményem. 2 hónapot megér kibírni.

2013. nov. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Várj még 2 hónapot.
2013. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd így úgyis sz/r lesz neki.

Nem fog meghalni attól h szakítasz vele! Ez távkapcsolat, nincs se gyerek se 20év házasság semmi!

Ráuntál amiben igazad is van mert nagyon kevésszer tudtok találkozni.

Szerintem mi hamarabb szakíts vele! Hülyíteni rosszabb mint el nem mondani.

2013. nov. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 könny17 ***** válasza:
Uh ez nehéz egy esett, igazából így is úgy is rosszul jár a csaj. :/ De én azt mondom legyél vele ameddig fel nem gyógyul. Meg ha most más nincs a képben, akkor nem fog ez így zavarni, hogy ő van. Am Abba nem gondoltál bele, ha fel gyógyul talán többet tudna neked adni, kis taliknál? És az ő szeretete IGAZI! Ami lássuk be ritka, de én nem rá beszélni akarlak, egy számodra előnytelen kapcsolatra, csak annyit tudok mondani, hogy várj a hírrel, ameddig jobban nem lesz, és akkor nem áll fent az a veszély, hogy a csajnak valami komolyabb rosszul léte legyen. 21F
2013. nov. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!