Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lánynak van barátja 5 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lánynak van barátja 5 éve már, sokszor fel járt az üzletbe hozzám néha zavarban is volt csokit is hozott szépen alakúlt aztán meg kérdeztem, hogy nincs e kedve teázni?

Figyelt kérdés
Mondta vőlegénye nem örülne neki de boldogan jönne.Ezek után meg kértem ne járkáljon fel.Annyit irt hogy most erre inkább nem ir semmit!úgy éreztem eléggé meg bántottam! 3 hete nem is láttuk egymást és kollégák mondták, hogy azt mondta hogy ne zaklassam meg ne hivogassam és facebookon se irjak neki le is tiltott miközben ez nem is igaz!!! Idáig minden jó volt!!!:

2014. febr. 18. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

És akkor most mi a probléma?


vőlegénye van, házasodni fog, emellett gondolom lelkiismeret furdalása is van ha szereti a leendő férjét.


Te megmondtad neki, hogy tartsa távol magát tőled, erre nem jön, és most ez a problémád?


Komolyan nem értem, hogy mégis mit vársz tőle...

2014. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ezt most olvasom tőled harmadszor, bár igaz, az előző kettőnél még nem értetted miért jár fel hozzád


barátom, erre mondják: aki hülye haljon meg cipőben

2014. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen ez tök fasza csak hogy lassan 4 hete felé se néztem és úgy lépett ki rádásúl hogy felment az üzletbe és elhordott!! hivogatom meg zaklatom meg stb... miközben semmit nem tettem.Egy zavar hogy miért volt ilyen paraszt
2014. febr. 18. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!