Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasi nyelven ez mit jelent:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi nyelven ez mit jelent: azért vagyok veled, mert sok mindent kaptam tőled? Meg azért, mert lehet rád alapozni?

Figyelt kérdés

Most ezt az anyagiakra érti? Vagy érzelmileg?

Úgy került ez szóba nálunk, ha az exével szakított a barátja. És én rákérdeztem, hogy nem akar-e visszamenni hozzá? Erre válaszolta ezt, hogy nem mert őrá nem lehetett alapozni, nem tett érte semmit, nem kapott tőle semmit. De rám lehet alapozni.


2014. febr. 18. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ennél jobbat nehezen mondhatott volna.
2014. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Téged szeret és el tudja veled képzelni a jövőjét
2014. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem érzelmek, de ha ilyen nyíltan kérdezel tőle dolgokat miért nem kérdezed meg tőle?
2014. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja, azt jelenti van pénzed, az exének meg nincs.
2014. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jó vagy az ágyban, de szerintem nem szerelmes
2014. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy azt, hogy az exe csak kihasználta, vagy azt, hogy ő használ ki téged.
2014. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Úristen, azért te is baromi érett lehetsz, ha rögtön ilyen kérdések merülnek fel benned, hogy nem akar-e visszamenni a szinglivé vált exéhez, ráadásul ezt a nevetséges kérdést még nyíltan fel is teszed neki...
2014. febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy úgy fogsz járni, mint Kőmíves Kelemenné.
2014. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
röviden tömören: jobb veled a szex
2014. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1) Veled lehet családot "alapozni", méginkább alapítani; és sok érzelmet, kedvességet, és szeretetet adtál neki. Ez vehető szerelmes vallomásnak is.

2) Az exe szegény volt, mint a templom egere, te pedig úszol a pénzben. Rád tudja alapozni a jövőjét, mint gazdag ember.

A kettő a hangsúlytól, az időzítéstől, és persze a férfi típusától függ(kedves, bunkó, érzelgős,stb.).

2014. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!