Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki aki reménykedett benne, hogy újra összejön volt párjávál? Mennyi idő után szakítottatok és mennyi idő kellett hogy rájöjjön mégis te kellesz neki?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 01:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellene olyan pasi, aki bármilyen okkal szakít velem, majd meggondolja magát.
2009. dec. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikor szakítottam a párommal én több, mint fél évig reménykedtem, hogy újra együtt lehetünk, de nem így lett. Egyszer mikor beszéltem vele felvetette, hogy mi lenne, ha összejárnánk néha-néha szexelni? Az a szörnyű, hogy én még akkor is vele akartam lenni bár nem mentem bele a dologba. Ma már új párom van, akit nagyon szeretek és sokkal többet kapok tőle minden szempontból, mint az exemtől. Most már pontosan tudom, hogy óriási hiba lett volna újra összejönni vele és szerintem te is csak akkor jössz majd rá, hogy a múltat le kell zárni, ha már újra szerelmes leszel. Én azt mondom, hogy nem éri meg felmelegíteni egy kapcsolatot.

22/L

2009. dec. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szupermókus ***** válasza:
Én egy 25 éves férfi vagyok. Volt egy nagy kapcsolatom, amiből házasság lehetett volna. 3 évig voltunk együtt, de mivvel én voltam neki az első, ezért még ki akarta élni magát, így otthagyott. Reménykedek mai napig is hogy újra összejövünk, de a szakítási körülmények miatt nem engedném vissza magamhoz ... Még egyszer ugyanabba a hibába ne ess. "Az okos ember a saját kárából tanul, a még okosabb másokéból." Ez egy örök igazság. Lehet hogy rájön hogy te kellesz neki, de akkor is benned lesz mindig a tüske.
2009. dec. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!