Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, hogy 17 évesen vágyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy 17 évesen vágyom már egy másik fiúra? 2 éve van kapcsolatom.

Figyelt kérdés

15 éves voltam (16. szülinapom előtt 3 hónappal) amikor összejöttem a barátommal. Most 17 vagyok, így már több mint 2 éve tart a kapcsolatunk. Nagyon szeretem, nagyon rendes velem és jó hozzám, de úgy érzem valamiért, hogy már másra lennék kíváncsi. Kövezzetek meg érte, megérdemlem, de kicsit néha irigy vagyok a szingli barátnőmre, aki akármelyik fiúval beszélhet, hiszen az én barátom elég féltékeny, tehát nem beszélgethetek Facebookon fiúkkal, ha suliban is úgy adódik hogy valamiről dumálok 1 sráccal, abból tuti baj lesz, nem lájkolhatom fiúk képét Facebookon és nem mehetek ki a fiú haverjaimmal hétvégén, max lányokkal ha véletlenül összefutunk fiúkkal akkor az az én hibám és én vagyok a sz@r.

Úgy érzem, nekem most nincs szükségem erre a kapcsolatra. Inkább arra vágyom, hogy más fiúkkal is barátkozzak, beszélgessek, lógjak. Esetleg táncoljak egy buliban, ilyesmi.

Ez normális, hogy ilyen fiatalon "elegem lett" a komoly kapcsolatból, vagy velem van a baj??


Elgondolkoztam a szakításon, de nem vagyok képes megtenni.


17/L


2014. febr. 19. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Agybaj nagy baj.
2014. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor hazudsz Neki, becsapod és ha sokáig meg így, és később elmondod, akkor meg is alázod Őt ezzel. Nem kövezlek meg... 15 éves voltál, pontosan. Rengeteget változik az ember, nem lehet előre tudni, hogy kivel működhet, és bármelyik szakaszában elbukhat egy kapcsolat. Barátkozhatsz más fiúkkal, ha erre vágysz, de ne flörtölj, kerülj közelebb senkihez, ha valakibe beleszeretsz, és ,,lecseréled", azzal megint sokkal nagyon fájdalmat okozol, mintha most elmondanád Neki. Ha pedig féltékeny, hogy más fiúval barátkozol, de Te szereted őt még mindig, és akár már szakítana is emiatt Veled, hagyd, had menjen, nem bízik benned. De ezzel óvatosan, és ha nem szereted mondd el neki, és ne legyen bűntudatod. Van olyan, hogy egyszerűen csak nem jó... Viszont részben a Te hibád is, túlságosan elhamarkodtad. Legközelebb várj sokat, ismerd meg mélyen a fiút és ne vesd a karjai közé magad pár hét ismerkedés után. :) És igen, ha nem szereted szakíts Vele. Mik a másik lehetőségek: örökre Vele maradsz, és szenvedsz, vagy játszol még vele, és később dobod. Én úgy érzem, nem szereted, de ezt Neked kell érezned :) Remélem segíthettem. :) 17/f
2014. febr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ő birtokol téged, mintha a tulajdona lennél. Kérdezd meg tőle, hogy 2 év alatt nem tanult meg bízni benned? Mert bizony a féltékenység bizalomhiányból ered. Mondd el neki hogy fojtogat amit művel, és hogy attól hogy szóba állsz más pasikkal, még nem fogod megcsalni. Ha ezt nem tudja tiszteletben tartani, akkor tényleg érdemes elengedni ezt a kapcsolatot. Ha te nem vagy boldog mellette, inkább legyetek külön. Ezzel nincs baj hogy így érzed, egyszerűen egy kis levegőre vágysz... :)
2014. febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne is lájkolgass mást. Komolyan. F.@.zbuk nélkül nem megy? Minek mással dumálni, ha van barátod? Én megértem őt, mivel én is így cselekednék. És ez nem bizalmi kérdés.
2014. febr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Moszuke ***** válasza:

ilyen korban mindenkiből előjön az élni akarok című téma ez normális.. csak sokan ez túlhallgatják meg tabuként kezelik.



ui.: a féltékenységhez:

http://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ

2014. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátod?
2014. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jaj ez a szánalmas kertelés..

Miért nem mondod meg nyíltan, h mással akarsz kefélni???

2014. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az, hogy nem kapcsolatban hanem kalitkában vagy inkább. Ha nem hagyod hogy rád mozduljanak és nem keversz mással, akkor nem értem minek tiltaná meg hogy beszélj másnemű emberekkel is.
2014. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MMA-Warriors válasza:
Téged nem tud kielégíteni ez a pali,ez itt a nagy baj masra vágy mert már unod hogy birtokol..a legjob amit tehec mé mondod neki hogy vagy meg változik a másik egy kis időt kérsz ezidő alat kiéled magad harmadik ot hagyod a fa__ba
2015. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!