Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 srác dominál most az életemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 srác dominál most az életemben, az elmúlt 1 évben minhárommal volt szexuális kapcsolatom. Az egyikbe (hívjuk Janinak) úgy érzem szerelmes is vagyok. Érdemes így párkapcsolatba lépni egy másik sráccal?

Figyelt kérdés
A Jani jól láthatóan nem szerelmes, mindig is laza viszonyként kezeltük a hlyzetet. Most viszont úgy érzem, hogy egy igazi, mély párkapcsolatra lenne szükségem. A srácok közül az egyik (Peti) szerelmes, engem inkább a fent említett srác tudna tökéletesen elvarázsolni, mégis úgy gondolom, hogy nem sokáig bírom cérnával ezt a folyamatos huzavonát a Janival (meg a 3. sráccal, bár vele könnyebb, mert nem vagyok szerelmes), és összejönnék a Petivel. Szeretem a srácot a magam módján, biztosan nem is csalnám meg.Szerintetek így érdemes belefogni a párkapcsolatba?
2009. okt. 1. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme van ugy hülyiteni valakit, hogy közben másba vagy szerelmes? Együtt vagytok pár hónapig, aztán ugyis találsz egy negyediket ...
2009. okt. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
inkább válassz egy negyediket! mert ha igazán szeretnéd valamelyiket, akkor nem kéne hezitálnod, h. melyikkel járj!!!! lehet vissza kéne fognod magad, nehogy egyszer a sok-sok -sok szék közzül a földön maradj!!! inkább azzal oszd meg vágyaid, akit igazán szeretsz, mert hidd el az a legjobb!!!:P
2009. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

nem irigylem azt a srácot akit majd kifogsz 4iknek.

1 éven belül 3 srác fektetett meg?

belegondolni se tudok h 5 éven belül akkor mennyi.

de a te dolgod mer tuti nem az én csajom leszel:D

2009. okt. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Főleg ha a fél város átment rajtad...

És akkor se tudod, hogy kivel legyél...


Szerintem amennyire könnyen veszed ezt az egész párkapcsolatot, tökmindegy, hogy kivel vagy...úgyis dobod előbb-utóbb...ez már csak benned van.

2009. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!