Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem irritáló az apa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem irritáló az apa komplekszus?

Figyelt kérdés

Van egy elég közeli csaj barátom akivel az ismerkedésünk elején be próbálkoztam jó párszor nem túl sok sikerrel.

Ugyanis nem vagyok csúnya és ezt ő is közölte velem párszor.De bele nyugodtam és elfogadtam.Nagyon jó barátom jelenleg is de már nem érzek iránta semmit különösen persze még most is nagyon szépnek és vonzónak találom.Idővel ahogy teltek az évek egyre többször idősebb csókákkal kavarodott közeli kapcsolatokban majd egy piálgatós estén felvilágosított ,h neki minimum a nála 15,20 évvel idősebb férfiak jöhetnek csak számba,de ez nekem már nyilván való volt.Elfogadtam ahogy a melegség sem zavar :)De szerintem irtó bénán néz ki egy 20-25 éves csaj egy 40 körüli palival.A mostani csóka is akivel kavargat legalább 40-41 éves végül is jól tartja magát alá írom stb.. De őszintén szólva férfi szemmel elég valószínű ,h csak a friss punci az amiért felfigyelnek erre a szép csajszira.Nem is értem annyira vonzó és szép csaj mégis miért kellenek neki ezek a vén trottyok ha nagyon sok mindenkit megkaphat ??



2014. febr. 19. 15:58
 1/5 Moszuke ***** válasza:

mert tőlük megkapja azt a minimális figyelmet, szeretetet, fontos vagyok érzést amire az apjától vágyna.

amúgy életkortól függetlenül lehet valaki pótapa.


és igen.. csak neked irritáló én nagy ívben kerülöm az ilyen látványosan lelkibeteg embereket.

2014. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Hogy miért? Mert a vén trottyoknak miért van fiatal, fullos nőjük? Szerinted? A pénz miatt... Gondolom ez a csaj se a kiégett, csóró pasikkal jön össze! ;-)
2014. febr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
# 1 kapd be!
2014. febr. 19. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
mért egy fiatal fiú nem tud törődést adni véletlen se mi
2014. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

24 éves vagyok a párom 38 éves "vén trotty". Hogy miért Ő? Mert sokkal érettebb agyilag mint egy 23-24 éves korombeli srác. Kiélte már magát, komolyan gondol bizonyos dolgokat.

Nála nem kell attól félnem, hogy egyik napról a másikra szakít velem, mert nem tetszett neki a tegnapi ruhám.

Arról nem beszélve, hogy a szexben sem kezdő! :)

2014. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!