Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtudnátok bocsátani?

Figyelt kérdés

Vele van az első komoly párkapcsolatom.Már együtt vagyunk 2éve,de követett el olyan dolgokat,amin nem tudok tovább lépni.Tanácsot szeretnék kérni tőletek.Tudom,hogy mindenkinek vannak hibái,ahogy nekem is,de,amiket ő csinált...Lehet,hogy egy normális ember kilépne?Kihasznál???


Mikor megismerkedtünk utána rendszeresen próbált pénzt kölcsön kérni,amit vissza sem adott.Egy férfitól szerintem ez azért cinkes...Eleinte naiv voltam,majd ott telt be a pohár,hogy a szüleim elhívták őt is velem egy helyre,ahol fizettek belépőt és vettek nekünk enni is és még cigire is kölcsön kért tőlem,de nemet mondtam neki. Számomra ez is kellemetlen lett volna,hogy a párom szülei fizetnek nekem mindent és még kérjek másra is...Akkor szakítottam vele,de jött utánam és végül pár hónap után újra kezdtük.

Ezután rendszeresen találkoztunk és nálunk töltött 3 napot a héten mindig. Anya főzőt mindig nekünk is,de ő folyamatosan repetázott. Oké ez nem gond,de más szerint ez élősködés is,hogy elvárja,hogy főzzenek rá és még ,amit kap se elég,mert még több kell. Szerintetek?

És a legnagyobb problémánk most volt. Kezdeném ott,hogy nem lehetnek fiú ismerőseim ki van kötve,cserébe neki sincsenek lányok.Hittem persze...véletlen megtaláltam az áll facebookot,ami nyilvánosra is volt beállítva.Rengeteg lánnyal.Kiírások: Ez a sztár meg az a tökéletes számomra.

26 éves a párom...és ilyeneket ír ki,csinál? Ez sokkolt...de már ez előtt is furán viselkedett.Kiderült,hogy szünetet akart kérni,mert neki rossz nagyon,hogy szex közben nem mindig tudok elmenni és ő magában leakarja rendezni..orvoshoz akar menni nővesztőkért...mi van???26 éves már...úr isten és ilyenekkel van elfoglalva,hogy nővesztő???:O

Teszem hozzá,hogy szünetet kért a szex miatt...közben próbálkozott azzal,hogy még lefeküdjek vele.


Végül még annyit.23 éves vagyok.Ő az első csóktól elkezdve mindenben.Így ragaszkodom hozzá nagyon érthető,de okos lánynak tartom magam..és én úgy látom,hogy ez nem fair,amiket csinál. Nekem is van egy személyiségem.Nagyon érzékeny lány vagyok,nagyon tudok szeretni,de nagyon távolságtartó is vagyok és hamar meglehet bántani,de sose csaltam meg,nem pasiztam.

Röviden ennyi,de még írhatnám,hogy 1hónap ismeretség után elakart jegyezni bizsugyűrűvel,de nemet mondtam.

Azóta próbált megint. Felvarrata a nevemet a mellkasára stb..hogy bizonyítson csak én kellek.Akkor ezek mik??

Ti mit tennétek?


2014. febr. 19. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Birtokol és élősködik rajtad, szakíts. Egyéb kérdés?
2014. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sztrecskó ***** válasza:

Ugyan!

Az élősködők pont ezt csinálják. Így akarnak téged magukhoz szorítani. Azt akrják, hogy rajtuk kívül ne legyen életed. Szakíts, amint tudsz! Egy barátnőm nagyon nehezen jött ki egy ilyen kapcsolatből, sok lelki sérüléssel. NEki is első barátja volt. Ha érdekel, tudok mesélni, írj priviben!

2014. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi kommenteket ! :) utolsó! Írtam neked ;)
2014. febr. 20. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!