Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy férfi elköltözött a családjától másik nőhöz, és nem válik el, feltehetően soha. Érdemes tolerálni, vagy jogosan kezd pár év után zavarni?

Figyelt kérdés
Abszolút úgy él, mintha két családja lenne. (ami részben érthető gyerek miatt, őt nem is várnám, hogy hanyagolja), de a viselkedése is ezt tükrözi.
2014. febr. 20. 19:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát ha neked jó, hogy az asszonyához hamarabb megy mint hozzád...
2014. febr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sok minden nem jó, és mégis képtelen vagyok lépni. Lehet, hogy túl naiv vagyok.
2014. febr. 21. 12:07
 13/15 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele.
2014. febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem aki ilyen kettős játékot játszik, az nyilvánvalóan egy olyan ember, aki mindig azt mondja, amit a másik hallani akar. Tehát mindenfajta megbeszlési kísérlet felesleges.
2014. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
sajnos nem. De kimagyarázni nagyon tud, így a beszélgetés valóban felesleges. Általában ha hibázok változtassak , ha ő nem azt vagy elfogadom vagy nem...
2014. febr. 22. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!