Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most honnan kéne tudnom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most honnan kéne tudnom hogy tetszek neki ha csak barátilag beszélgetünk?

Figyelt kérdés

Van egy srác nagyon aranyos velem. Mindig dumálunk, rám ír facebookon mindig, suliba bejön a termembe beszélgetni. De általában sulis téma van, vagy sport/esetleg szabadidős programok. Másról nincs nagyon szó. Nem utalgatott rá hogy mennyire tetszem neki vagy ilyesmi, szinte sose. Vagy nagyon finoman, olyannyira hogy észre sem vettem.


Na és tudniillik rólam hogy én elég nyitott, barátkozós ismerkedős lány vagyok. Sok fiúval beszélek, 1-2 srác most is tetszik. Valahogy kiderült ez a suliba, és a fülébe jutott ennek a srácnak hogy nekem tetszik xy (akivel egyébként még jóba is vannak). És elvileg nagyon rosszul esett neki és féltékeny volt.


Honnan a fenéből kéne tudnom hogy tetszem neki ha nem lép? Nekem sok fiú tetszik, és senki sem tetszik most annyira, hogy leragadjak. De ha lépne komolyabban, talán több esélyt adnék a dolognak.


Szerintetek?


2014. febr. 20. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
rajtad is múlik a dolog
2014. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mondd meg neki bejösz és hogy találkozzatok többször randi,mozi ,séta többi jön majd magától sok sikert
2014. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!