Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha más nő ült a Párom ölében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha más nő ült a Párom ölében 1 osztálytalálkozón és lefotózták őket, az jelenthet valamit? Mindketten felrakták a képet a F. oldalukra. Rólunk viszont nincs fenn 1 kép sem. Meg nem is készültek rólunk közös fotók.

Figyelt kérdés
Amikor régebben hiányoltam ezt, azt mondta, nem mer mást megkérni, mert félne, h ellopják a gépet.(Mondjuk egyikünk sem rajong a fotózásért.) A Párom a technikai zseni, én nem tudok képeket felrakni. De mindig azzal jött, h Őt nem érdekli a facebook! 6 és 3/4 éve vagyunk együtt és tudtommal szeretjük egymást. Nagyon bosszankodom, mióta megláttam azt a képet és elgondolkodtatott a dolog. (Nem vagyunk házasok és nem élünk együtt. ) Ez a nő elég jól néz ki és sikeres, sok pénzt kereső állása van. Aggaszt ez a dolog. Hogy kérdezzek rá? Más nő is gyanakodni kezdene, h talán titkos viszonyt folytatnak? Ha erről az osztálytalálkozóról tudott felrakni képeket, akkor h lehet h rólam és a közös programjainkról semmilyen kép nincs fenn?Vagy csak nekem túl fura ez?
2014. febr. 21. 06:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Én kicsapnám a patáliát, az is biztos.
2014. febr. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
A facebook ma már nem menő, csak magamutogatóknak van, értelmes emberek leszoktak róla (hátrányaik miatt). Egy osztálytalálkozón az ember agyilag visszamegy a múltba és úgy is cselekszik rövid időre. Nem kell a dolognak túl nagy jelentőséget tulajdonítani.
2014. febr. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én barátnőm ülne egy másik férfi ölében, már attól felbsznám az agyamat. Ha pedig még fotó is készülne és felkerülne a netre, egyenesen követelném az eltávolítását. Ha nem, akkor őt távolítanám el az életemből.
2014. febr. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég béna titkos szeretôk, ha facebookra tesznek fel közös képet.
2014. febr. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én biztosan feltennk egy közös képet (ehhez technikai zseninek nem kell lenni) és megjelölném a a páromat.. Vissza mennék oviba, csak azért, hogy a nő nehogy tévedésbeessen...

Azért majd 7 év alatt csak keszült 1-2 közös kép...

2014. febr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Az én párom ölében ne üldögéljen más nő, csak én. Nekem ez önmagában is elég lenne a balhéhoz, nem hogy még ki is rakták mind a ketten...
2014. febr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hiszti meg patália helyett talán értelmes felnőtt ember módjára ülj le vele megbeszélni, mondd el neki, hogy ez téged bánt és ne csináljon többet ilyet. Könnyen előfordulhat, hogy ez volt a megszokott viselkedés közöttük amikor egy osztályba jártak ezért visszajött, valaki lefotózta őket és feltették a fotót a régi idők emlékére (vagy valaki betagelte rajta Őket, ha nincs letiltva nekik). Nem kell ezt túlkomplikálni, attól, hogy valaki az ölében ült, nem biztos, hogy egy rohadt szemét aki anyádat is levarrná ha az benne lenne. Picit próbálj racionálisan gondolkodni és ne álomba sírd magad, hanem beszélj vele (nem hisztizve, nem csapkodva, nem puffogva, nem kiakadva, nem ordítva, nem sírva, hanem normálisan, ahogyan felnőtt emberek megbeszélik a problémáikat).
2014. febr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
az én ülemben is ült már csajhaver, mégse okozott semmi kárt vagy nem lett köztünk semmi..
2014. febr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Húha!

Velem is volt hasonló.

Igaz,akkor nagyon a kapcsolat elején voltunk, és róla meg több lányról készült hasonló kép.Ő van elől, 2 lány meg a lábát a vállára téve van lefotózva és szintén kirakta.

Amin megláttam kérdőre vontam,hogy mégis mit jelentsen ez? Velem van mégis más lányokkal pakolgat ki, ráadásul ilyen képeket? Megértette,és azonnal letörölte, és láttam rajta,hogy megbánta, nem győzött bocsánatot kérni, így aztán nem folytattam a veszekedést.

Mindenképp kérdezz rá,mond el hogy nagyon rosszul esik ezt látni. Aztán kiderül a reakciójából, hogy megért téged, vagy csak elkezd habogni-hebegni. De nyitva tartanám a szemem.

2014. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez azért elég szánalmas kifogás, hogy nem mer mást megkérni, hogy közös képet csináljon rólatok, mert fél, hogy ellopják a gépet :"D

Rokon esetleg nem tudna képet készíteni? Vagy ti magatok? Esetleg önkioldó? Bár a szavaidból le veszem, hogy nem vagy valami hightech zseni.

Nos, az ölben ülős dologról meg annyit, hogy én tuti nem hagynám szó nélkül. Megkérném, hogy szedje le, és megmondanám neki, hogy ez rosszul esett, nem is kicsit... Ha pedig nem történik érdemi változás, akkor hisztiznék. De igazából... ne légy naiv, azért az elég gáz, hogy rólad nem rak fel képet, pedig jó régóta vagytok együtt, a volt osztálytársáról meg igen?!

2014. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!