Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenykedni szerintetek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, az eljegyzés gondolatával játszom, de most elbizonytalanodtam.

3 hónapja van egy munkahelyen, és egy sráccal elég jó viszonyba került.

Munka szempontjából nem sok közük lenne egymáshoz, úgy értem egy munkahelyen dolgoznak, de a munkájukból adódóan különösebben nem kellene sokat beszélniük egymással.

Igaz nem csak kettesben, de együtt mennek el kávézgatni.

Facebookon sokat beszélgetnek délutánonként.

Barátnőm a srácnak rendelt valamit, amit nem értek, hogy miért pont ő. Szerintem barátnőm ajánlhatta fel a dolgot, nem hiszem, hogy a srác kérte meg, hogy ő intézze neki neten a rendelést.

Alig ismeri, de ajándékot vett neki a születésnapjára. Igaz, csak egy csoki volt, de akkor is.

Szerintem ez egy párkapcsolatban élő nőtől sok.

lehet engem is szidni, mert ezeket a dolgokat nem magától mondta el, hanem beleolvastam a facebookjába. De az üzenetek egy részét rendszeresen törölte is.

A rendelést meg úgy tudtam meg, hogy pont akkor jött meg a csomag, mikor otthon voltam, és zavartan mondta, hogy egy kollégájának rendelte.

A srác elég jóképű és sportos gyerek.

Tudni kell még azt, hogy a kapcsolatunk elején volt zűr egy másik srác miatt, mikor összejöttünk, még belé volt szerelmes, ezt is a facebookjából tudtam meg nem rég. Nekem azt mondta, csak haverok, de többet sejtettem, ezért mondta neki, szeretném, ha nem beszélnének, azt mondta rendben, de a hátam mögött beszéltek azért. Még egyetemről ismerte, a régi sz.ar kapcsolata alatt szerelmesedett belé, de más városba került, ott ismert meg engem, szóval találkozni nem találkoztak.


2014. febr. 22. 10:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A végét azért írtam, mert nem értem, hogy egy akkori kezdeti zűr miatt, ami miatt majdnem szétmentünk, miért haverkodik ennyire más palikkal, gondolhatja, hogy nem fog tetszeni a dolog.
2014. febr. 22. 10:34
 2/13 anonim ***** válasza:

Az eljegyzésről vele beszéltetek egyáltalán? Ha 2 éve együtt vagytok, a jövőről már csak esett szó.

Ez érzelmi kapcsolat, vagy csak úgy jól elvagytok egymással?

2014. febr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Persze, beszéltem vele erről.

állítása szerint halálosan szerelemes belém.

2014. febr. 22. 10:58
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem nagyobb bizonyíték annál, mint ha valaki törli az üzeneteket. Szerintem nincs jövőtök.
2014. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta, azért törölte őket, mert nem akart balhét, nem akarta, hogy féltékenykedjek.
2014. febr. 22. 11:05
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem válasz, hogy azért törölte az üzeneteit, hogy te ne legyél féltékeny.Inkább ez azt jelenti,hogy inkább azt akarja, hogy féltékeny legyél rá.

Mondtad neki, hogy neked ez nem esik jól és hagyja abba?

2014. febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Én ugyanezen a sztorin mentem keresztül tavaly és még vagyok benne részben most is. Csak nálunk a nemek vannak másképp. Tehát a párom a férfi.


Tapasztalatomból kiindulva, azt tudom mondani neked, hogy valami szikra biztosan van köztük mert másképp nem közeledne hozzá a megszokottól jobban. A kérdés csak az, hogy ők vajon meddig mentek el eddig vagy meddig szándékoznak elmenni a jövőben?!

Sajnos én nem hallgattam anno a megérzésemre, hagytam hogy elcsitítsa bennem a gyanakvást és bizony ennek az lett a vége, hogy ők szépen elszórakozgattak egymással a hátam mögött. Amikor meg elkezdtem nyomozni utána, hogy vajon mi történik körülöttünk, akkor Ő volt felháborodva hogy hogyan merészelem ezt... nem tisztelem a privát szféráját... Onnantól Ő is törtölt minden üzenetet és találtak más módot az üzengetésre stb...

Hidd el, ez így nem lesz jó! :/

2014. febr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy ez szerintem nem fér bele, hagyja abba.

Azt mondta, ő mindig is pasikkal szeretett haverkodni, de ha annyira zavar, akkor abbahagyja.

Csak ugye egy munkahelyen vannak, ami ott történik, arról nincs tudomásom.

Nem tudom, mi lesz, nem nagyon tetszik, hogy ennyire lazán áll a témához, meg még én vagyok a hüly.e is, hogy prűd vagyok, mert szerinte amúgy ennyi simán belefér.

meg még ezek tetejébe állandóan kivágott ruhákban van, nincs is talán egy olyan ruhája, amiben ne lenne kint a melle. Erről is beszéltem vele, mindig azt mondja, nem járhat garbóban. Persze nem is azt várom el, de azért egy egészséges határt betarthatna.

2014. febr. 22. 11:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Bizony van okod. Ugyan ezt tette az én exem is, csak a másik alany a nagynéném volt. Megcsalt vele..
2014. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora baromságot. Pont azért NEM törlöm az üzeneteimet, hogy lássa a párom, hogy nincs oka féltékenykedni.

Remélem nem hiszek neki.

2014. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!