Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes ezen fennakadni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezen fennakadni és rákérdezni?

Figyelt kérdés

2-3 hete azt álmodom, hogy a párom ismerkedik a hátam mögött. Akikkel álmomban ismerkedik, a való életben is jóba vannak/voltak, de leginkább akkor beszélgetnek ha nem vagyok ott.

Feltűnt az is, hogy eddig bátran fb-ozott ha mellette voltam, most csak pár percre lép fel, amíg én nem vagyok otthon vagy házimunkát csinálok. Nem azt mondom, hogy függő volt, de 1-2 órát tuti ott ült előtte, most csak pár perceket, akkor amikor én épp mást csinálok.

Az összes előzményt törli, mert "lassítja a gépet"....


2014. febr. 22. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen érdemes!
2014. febr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mindenesetre elég gyanúsnak tűnik a dolog, de ez még nem jelent semmit..

Kérdezz rá bátran.

Vele nem veszíthetsz semmit:)

2014. febr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is gyanus lenne.

Az álmok szerintem azért vannak, mert ébren nem akarod végiggondolni, amit ide leírtál, és tudat alatt ezzel foglalkozol, és előrevetíted a nem tudatods ondolataidatm hogy oka van a törlésnek, és oka van, hogy mar nem előtted fb-ozik.

Nem biztos, hogy van tenylegesen oka, de szerintem is kérdezz rá..

Veszteni valód nincs...

2014. febr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor kezdődött az egész, mikor mondta hogy az egyik közös ismerősünk nem ismerte fel a buszon.

Erre azt mondtam, persze viccnek szántam, hogyha velem van akkor több ember megismeri és köszön neki.

Erre úgy reagált, hogy többen köszönnek neki és beszélgetnek vele ha nem vagyok ott.

2014. febr. 22. 12:11
 5/5 A kérdező kommentje:

Többször kapott smst számunkra ism.len számról, persze válasz nélkül törölte, azzal az indokkal, hogy biztosan félreküldték az smst...

olyasmi volt az sms-ekben, hogy "rég láttalak, hogy vagy? élsz még?"

2014. febr. 22. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!