Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti örülnétek egy romanti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti örülnétek egy romantikus vacsorának, utána egy gyertyafényes fürdésnek, majd egy jó szexnek a nap végére?

Figyelt kérdés
Meg akarom lepni a barátomat ezzel, amit leírtam. Ti mit szólnátok hozzá ha a helyében lennétek? Független attól, hogy mindenki más, mindenkinek más jön be. Személyes véleményt kérnék. :)) Köszii :)
2014. febr. 22. 22:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én oda lennék érte mert én is hasonló vagyok. Csak nálunk a barátnőm nem nagyon érzelgős. Ő inkább realista és azon gondolkodna hogy most lehet majd összesöpörni a rózsaszirmokat : D
2014. febr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel tálalhatnám magam az ebédlőasztalon, nem? :P Na jó ennyire ne menjünk bele, ott ahol eszünk ááh... ;D De mondjuk szex terén adhatnátok ötleteket valami "szokatlan" újdonsághoz. :)) Tapasztalatok vagy ilyesmi, mert lehet nektek nem újdonság, de mi még nem csináltuk, így értem. :) Szembekötősdit már játszottunk azt ne mondjátok. ;)) :P
2014. febr. 22. 23:11
 13/20 anonim ***** válasza:

nem


fürdés, szex, vacsi, alvás

2014. febr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
11/12 rózsaszirmot pont ezért én is kihagynám, de anélkül is lehet romantikát csalni a napba :P
2014. febr. 22. 23:12
 15/20 anonim ***** válasza:

Az én pasim a kajás részt részesítené előnyben de ő nem nagyon szereti az ilyen romantikázást (sajnos)

De am embertől függ:) Ha normális pasid van akkor simán benne lesz. Csak ne etesd túl mert ha megfekszi a gyomrát a nehéz étel lehet nem lesz már annyira életereje a szexhez:D

2014. febr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ezért írtam a sorrendet másként! teli hassal szex?
2014. febr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszi :D hát inkább magam miatt félek, hogy életenergia és stb. :)) ő ebbe mindig benne van, nekem szokott olykor becsipásodni a szemem szex közben amikor úgy állunk neki, hogy fáradt vagyok, de legyen.... ;D
2014. febr. 22. 23:31
 18/20 A kérdező kommentje:
amúgy elgondolkodtató a sorrend, főleg hogy a jó szex után az ember megéhezik ;) köszi :P
2014. febr. 22. 23:32
 19/20 A kérdező kommentje:
Bááár hát igen.... ez még fontolandó, hogy mi mit kövessen, mert szex után meg jóformán alszok már. :D majd meglátom még, de azért köszi ;))
2014. febr. 22. 23:33
 20/20 anonim ***** válasza:

nekem így működik


30+F

2014. febr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!