Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha nálatok lenne még az exetek egyik ruhadarabja?

Figyelt kérdés
2hete szakítottunk,azóta egyáltalán nem is beszéltünk..
2014. febr. 22. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Megírnám neki,hogy bocsi,de kidobtam az alsódat.Úgyse írna vissza rá...
2014. febr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi 2 éve szakítottunk, néha hálóingnek használom az egyik pólóját, mert kényelmes.

Igaz, mi néha még beszélünk egymással.

Ha nem szereted és úgy látod, hogy nem lesz jövője, add vissza neki.

2014. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Beleverném aztán postáznám neki.
2014. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
odaadnám a szeretetszolgálatnak
2014. febr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Mi 3hete szakitottunk azota nem is beszéltuk. Nála is vannak ruháim,és neki is nálam. Elengedhetetlen a keresés..csak még gondolom vár..
2014. febr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én adtam neki egyet és azóta azzal alszik :D
2014. febr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kitorolnem vele a popomat!
2014. febr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nálam is van felsője az exemnek. én még itthoni ruhának hordani is szoktam. annyira nem jelent számomra semmit az a fiú, h eszembe sem jut egy pillanatig sem a ruháról és szerencsére másról sem, így nem fájdalmas, kínos viselni.
2014. febr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány,beleverni nem tudom,postázni meg nem fogom,az drága.nem hiszem hogy ezért utazna fel,meg ha nem beszélünk akkor találkozni végképp nem fogunk.közös jövőről szó sem lehet,nem kap harmadik esélyt.úgy érzem hogy bunkóság lenne akármit is csinálni a ruhájával,de zavar hogy nálam van..:D csak emiatt meg nem vagyok hajlandó írni neki.(tudom,ez legyen a legnahyobb bajom.....)
2014. febr. 22. 23:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Piromán vagyok úgy hogy tüzet neki!! :"D
2014. febr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!