Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyembe? SOS! Lent!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én 19 éves vagyok, barátnőm 15.

Csinált hülyeségeket, amiket megbánt (fiúzgatott, nem volt mindig őszinte) és ezt próbálja is bizonyítani, hogy változott. Ez eddig oké, csak még a felfogása, gondolkodása gyerekes és én komoly kapcsolatot szeretnék... ez az egyik.


A másik pedig az, hogy az édesapja nagyon szigorú, megveri stb... régimódi - maradi.

Hallani sem akar róllam, és ez ugye gond, mert én pár hétig táppénzen voltam így mikor végzett a csajos a suliba elémentem, de már megyek lassan vissza melózni és akkor a 7 napból 7-et nemtudunk találkozni.


Mit csináljak?

Úgy alapjába véve normális lány, voltak hülyeségei de próbál változni, a gondolkodás módszerét azt meg ugye nem lehet változtatni.. csak az idő.

De itt van az édesapja...

Így tanácstalan vagyok.


2014. febr. 16. 18:56
 1/3 anonim válasza:
100%

Szerintem nem a kiscsajjal van a legnagyobb gond, hanem veled. Ezt írod: "a felfogása, gondolkodása gyerekes és én komoly kapcsolatot szeretnék"


Mégis: >>Mit vársz egy 15 éves gyerektől?<<


Alig lépett be a kamaszkorba, persze, hogy gyerekes. 19 évesen már lehetne annyi eszed, hogy hogy nem a 14-15 évesekkel kezdesz, hanem a veled egykorú 18-19 éves nőkkel.

2014. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy 15 éves lány nem akar komoly kapcsolatot, nem tudnál kicsit idősebbel kezdeni?
2014. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Nézz körül az óvodások között, hátha találsz korán érőt! XD
2014. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!