Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezethetném fel a barátnőmnek, hogy szeretnék róla készíteni szexi, eritokus aktfotókat?

Figyelt kérdés
Adjatok már tanácsakat légszíves, hogyan állajak elé egy ilyen ötlettel, esetleg nem túl durva ez a kérés? (2 éve vagyunk együtt)
2009. dec. 10. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
kérdezd meg. ha nem akarja, akkor ne erőltesd, mert annál nincs szemetebb dolog. nem mindenki értékrendjének fele ez meg.
2009. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát én pl. még örülnék is neki, mert a barátom fotózik, de sehogy sem akarja..mondván az nehéz műfaj. : D.

Egyébként kérdezz rá, hogy 'Mit szólnál, ha csinálnék rólad egy-két szép fotót? Nem kellene teljesen levetkőznöd, ha nem akarod, csak erotikus lenne, és csak én nézegetném néha..'

Ha azt mondja erre, hogy nem, akkor nem kell erőltetni.

2009. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is fotózom, ezért is szeretném magam kipróbálni ebben a témában is!


Holnap majd megpróbálom felvezetni a témát, de csak finoman, és közben reménykedem, hogy nem néz majd totális hülyének!

2009. dec. 10. 21:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Én simán megkértem, simán belement.:)
2009. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia!Exem anno rólam is készített pár sexis képet,persze nem meztelenül voltam..ezek a fotók nálam maradtak..pont ma gondoltam rá,és elszomorkodtam,hogy akkor milyen szép,soványka voltam..Ma 20kg-val vagyok több..szülés utáni kilók..Szóval valahol örülök,hogy meglett örökítve..mert úgy már sohasem fogok kinézni..:-(
2009. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki ha felhozná a párom,persze csak saját céllal,nem végig keringve a neten :)

Próbáld nyíltan őszintén neki mondani,aztán lesz ami lesz,ki nem fog ezért dobni :) Aztán ha nem jött be a dolog,jöhet a békítő szex :D

Amúgy az utolsónak: Nem kell bánni,szerintem egy kis csöppség többet megér,több boldogságot ad az életben mint az hogy milyen voltál :) Egy gyerkőc teszi teljessé egy nő életét :)

18/L

2009. dec. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Persze,hogy a babóm mindent megér..Egyébként akkor csak 19 éves voltam,most 33 vagyok..Régi szép idők..
2009. dec. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor az ágyban van és csak egy fehérnemű van rajta, mondd neki, hogy milyen szexi, szeretnéd megörökíteni. Ha belemegy, már mondhatod neki, hogy most akkor másmilyen pózban is és akkor már diktálhatod Te, hogy milyen beállítások legyenek.
2009. dec. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!