Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves lány és 17 éves fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány és 17 éves fiú?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sokat beszélgettem egy sráccal aki 17 éves (én meg ugye 14) Nagyon teszik, és eleinte én is ugy éreztem, hogy szeret velem veszélgetni, még mondta is. Meg mindig ő indította az új témákat a beszélgetésben, sokat kérdezett rólam. Azonban egyszer egy olyan beszélgetésbe keveredtem vele, ahol megkérdezte a korom. Igazábal nem is a korom, hanem h hanyadik osztályba járok, és akkor mondtam h 8.. Ezután még jól elbeszélgettünk, bár nem sokat.. Akkor másnap ráírtam, vissza is írt, de szomorúnak tünt, nem írt nagyon szmájlikat csak egyszer (jó tudom, hülyeség ez alapján eldönteni, ki milen hangulatban van) Vagyis ugy éreztem, már nem akar velem annyira beszélgetni.. De leheth csak a lány létem miatt fogatok mindent a fejemben, és kombinálok, holott semmit sem látok jól. Szerintetek nem érzi talán cikinek hogy egy ennyi idős lánnyal beszélget? Nem vagyok se túl érett (nem nagyon sminkelem magam, mint a mostani 14 évesek nagy része) se túl gyerekes, bár sokáig szeretnék még fiatal maradni, de amikor kell teljesen éretten is tudok viselkedni!

2014. febr. 23. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem veszett fejsze hidd el.
2014. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

soknak találja ezt a korkülönbséget, és ezért inkább nem akar tőled semmi komolyat, és igy már nem is érdekled annyira

de lehet hogy valamilyen más oka van, és egyáltalán nem zavarja a korod, ezt meg kell kérdezned tőle

2014. febr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem jelent, ne éld bele magad, meg ne is gondold veszett ügynek. Majd kiderül. Mi értelme ezen filózni, majd haladnak a dolgok..
2014. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigieket! Amm, tényleg nem is biztos, hogy egyáltalán valami baja van.. Csak egyszer eldöntöttem a fejemben (még a korról beszélgetés elött), hogy mivan ha megtudja a koromat, stb!? És ekkor már alapból bebeszéltem magamnak, hogy ezért nem fogok tetszeni neki, ezért nem fogok.... Szóval, leheth a lelkem legmélyén próbálja bebizonyítani valami, hogy igazam volt, hogy igy nem fogok tetszeni neki
2014. febr. 23. 12:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó többet nem is fogok ráírni, nem is érdekel. Ha bunkó, felőlem legyen az, megpróbálom elfelejteni.. Én kedvesen irogattam neki, hogy fejlesszem az angolom stb, erre most már csak fél nap, vagy 1 nap mulva ir vissza. És akkor mindig megmagyarázza vlahaogy: dolgoztam, rajzoltam. Ha nem keres, én sem fogom, majd megmutatom neki mit veszít ;) Nem nagyon egy "Minden nő álma" pasi, semmi izom, talán még nem is jóképű.. Csak valami nekem megfogott benne.. De majdó ugyis eljön az ideje, és jobbat fogok kapni! (ezt félig meddig fájdalmamban írom, de komolyan is gondolok pár dolgot)
2014. febr. 23. 12:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért rácáfolnék arra hogy nem vagy érett. A korodhoz képest egészen komolyan, éretten gondolkodsz. És intelligensnek tűnsz.


Szerintem ne temesd el a dolgot, de főként ne próbálj megállapítgatni ilyen dolgokat anélkül hogy tudnál konkrétumot. Finoman rákérdezhetnél, és akkor nem csak találgatnál. Ha ő is érett, akkor jól fogja kezelni a kérdést.

Hosszú távon mindig több értelme van megbeszélni a kételyeket, próblémákat. Nem érdemled meg hogy mérgelődj, főleg hogy csak találgatások alapján. :)

2014. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó, ez jól esett, és hasznos is volt! :) Azért nem szeretnék többet írni neki, mert elég gáz, hogy egy lány ír mindig rá és "fut" utánna.. Így tuti nem szeretne belém. Ha esetleg hiányoznék neki, akkor felkeres.. Azt meg még nemtudom, hogy késő lesz-e már akkor, vagy nem !
2014. febr. 23. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!