Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális az, hogy egy huszonév...

Normális az, hogy egy huszonéves fiú úgy viselkedik az apjával mint ha a játszópajtása vagy a haverja lenne, semmi tiszteletet nem mutatva feléje?

Figyelt kérdés
Sokszor végletekig elmenő viccelődésekről van szó(pl.az apa hergelése miközben a nagydolgát végzi a vécén, trágár viccek stb.).Nem rólam van szó hanem egyik haveromról :D Még azt is videóra vette, ahogy az apja ül a vécén és röhög azon, hogy az apja szidja és zavarja el onnan :DDDD Bevallom ez nekem is vicces volt :D Állandóan hülyéskedik vele, hogy az apja elkezdjen káromkodni és ez neki vicces.Egyébként a srác nagyon értelmes és intelligens, kitűnő tanuló volt tehát kizárható, hogy szellemileg visszamaradott lenne, bár sokszor úgy viselkedik :D.Bár az apja is szokott nevetni a poénokon.Mi az oka annak, hogy valaki így viselkedik az apjával?Számomra ez felfoghatatlan.
2013. júl. 2. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos, az én apámmal ezt nem lehetne megcsinálni, mert úgy nyakon vágná, hogy elszédülne. Az övé csak rikácsol, üres fenyegetés minden szava, haverod feszegeti a határait, de már nagyon jól tudja, hogy semmiért se fog kikapni. Szóval jah, náluk normális. Persze a gyereknek is lehetne annyi esze, hogy nem él vissza azzal, hogy ilyen nyámnyila az apja.
2013. júl. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
Amit vetett az öreg, azt aratja most.:D Nekem úgy tűnik a leírtakból ,hogy igazából nem zavarja a fia tahósága, gondolom azért, mert ő is az.
2013. júl. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként a srác nagyon értelmes és intelligens,"-hát a poénjai kicsit sem ezt mutatják.

Az én apámmal is lehet hülyülni, de amiket leírtál szerintem kicsit sem vicces.

2013. júl. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez az, amikor a szülő a "barátja" szeretne lenni a gyermekének (jájj, hány topicban olvastam ezt, hogy "én meg a lányom a legjobb barátnők vagyunk", aztán hozzáteszi, hogy kezelhetetlen a gyerek...), és nem a szülője, nevelője.
2013. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!