Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen fizetéssel vágnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BatorK kérdése:

Milyen fizetéssel vágnátok bele családalapításba?

Figyelt kérdés
Mennyi legyen a férfinak és mennyi a nőnek, és hány gyerekkel számoltok mindehez? A kérdés a válaszadók saját elgondolására vonatkozik és nem arra, hogy "egyik embernek ennyi az igénye, másiknak annyi". Ti magatok mit gondoltok, nektek mennyi jelentene elégséges biztonságot?

2014. febr. 23. 17:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
ha szeretném a gyerekeket, minimum 400-400 ezerrel számolok, de szerencsére utálom őket
2014. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Ha már külön költöztetek a pároddal akkor látni fogod hogy egy hónapban mire meg mennyi pénz kell.. Jövedelmetek/munkahelyetek mennyire biztos... Összegeket nem lehet mondani.. Van aki kijön kevesebből is van akinek több az igénye... Van akinek megáll a kezében a pénz van akinek elfolyik... De azt kérted ilyeneket ne írjunk szóval én személy szerint 250et keresek. Ebből úgy is kijönnénk ha a párom nem dolgozna... Más kérdés hogy ezt nem engedném meg... Szóval ha még ő is hozzátesz valamennyit akkor lazán belefér 2-3gyerek is nekem...
2014. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%

úristen, havi 800 ezer, te beteg vagy!

mi nem keresünk rossul, én kb. 120, a párom 170 körül, tudom sokaknak jóval több, de arra szoktam gondolni, hogy sokan minimálbérből élnek, vagy az egyik szülő nem dolgozik, és akkor hogy élnek meg havi 70-80 ezerből?

és az a durva, hogy egy csomó ilyen csóró család kocsit tart fenn, mi meg majd 300 ezerből nem tudunk fenntartani egyet.

szóval ennyit elégnek tartanék, de annyi hitelünk van, hogy hó végén nagyon nehezen élünk, szóval nem csak a kereset a kérdés.

így nem elég a 300 egy gyerekre, mert ha hó végén alig jut kajára, akkor miből jutna egy új kis embernek pelenkára, tápszerre, gyógyszerre, új ruhákra, mert e régieket folyton kinövi?

30 éves vagyok, de azt hiszem, sose lesz gyerekem, mert a bank még vagy 20 évig kisemmiz, addig pedig éhezne a gyerek is. ráadásul akkor kevesebbet is keresnék, mert a gyes nem annyi, mint a fizum.

és mivel hónapról hónapra élünk, nem tudnék fedezni egy babakocsit vagy egy kiságyat sem. családból ilyesmit nem tudnánk szerezni.

ha nem lenne hitel, havi fejenkénti 120 ezerből boldogan lehetne élni.

2014. febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
10%

# 3 te vagy beteg,hogy ilyen csórón gyereked van.


Az elsővel egyetértek.

2014. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

#4 Írta, hogy nincs gyereke... Olvasd újra!

Egyébként WheneverYouWant nevű felhasználóval értek egyet. Ha gyereket szeretnél, eleve van egyfajta felelősségtudatod, ki lehet kalkulálni, mennyire és mire elegendő az, amivel rendelkeztek.

Másrészt... anyaként és apaként már nem engeded meg magadnak, hogy a páros tartson el. Más dolog, hogy normális esetben sem várja ezt el egyik fél sem, hiszen ott már a MI és az EGYÜTT van jelen, nem az ÉN.

2014. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
# 5 Jobb is.
2014. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

tudtam, hogy vissza fogtok támadni, mert azt írtam, hogy beteg.

nehogy már 800 ezer forint kelljen a gyerekvállaláshoz!

az már rongyrázás.

nincs gyerekem, és épp ezért nem vagyok beteg, mert felelősségteljesen döntök.

épp kijövök a fizetésemből, de ha kevesebb lenne a gyes miatt, akkor már nem jönnék ki, pedig akkor plusz egy embert kéne eltartanom.

nem ez a betegség, de lehet fikázni.

én nem szülök arra gyereket, hogy az állam tartsa el, meg állandóan segélyekért kuncsorogjak.

jó a fizetésem, majd ha változik valami, átgondolom, van még időm, nem vagyok 50 éves.

ne legyél már idióta, hogy jobb is, hogy nincs gyerekem. miért jobb? mert nem akarom, hogy szenvedjen, ezért nem szültem? bármi megtörténhet még, inkább át kéne gondolni sokaknak felelősségteljesen, mint itt huszárkodni névtelenül. az életben meg behúzod füled-farkad, egy kiló kenyeret nem mersz kérni a boltban, csak otthonról verni a billentyűzetet.

2014. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#6 Nem a fizetés a gond. 120+170 simán elég gyerekneveléshez, családalapításhoz. A hitelek miatt érezhető kevésnek, de ha belegondolsz, azért ennél kevesebből is élnek meg családok.
2014. febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazából olyan stabil 200 körüli fizetéssel bele mernék vágni. Ráadásul orvosként ha kell pénz, akkor azt meg fogom tudni teremteni, legfeljebb dolgozom pár hónapot külföldön.

A probléma igazából nem a fizetés, hanem a normális nők számában mutatkozó iszonyatos hiány. A ténylegesen társnak való nő ritka, mint a fehér holló.

2014. febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#9 Igaz. De azért megbízható, ahogy Te írtad, társnak való férfiakban sem bővelkedünk manapság. :)
2014. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!