Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HELPHELPHELP, Én egy tuskó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELPHELPHELP, Én egy tuskó vagyok mert ezt tettem, de halgassatok végig?

Figyelt kérdés
Van egy cuki barátnőm viszont voltam akkora birka hogy hittem egy pletykának amit nagyon sokan beszéltek, azt terjesztették hogy megcsalt a barátnőm és elhittem és én meg 5 lánnyal megcsaltam és szerintem sejt valamit ebből mit tegyek?
2014. febr. 23. 20:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
igazatok van.
2014. febr. 23. 22:17
 12/14 A kérdező kommentje:
Elmondtam mindent és megúsztam 20 pofonnal mert szeret és nem akar elhagyni ezek után össza kell tgyem a kezem.
2014. febr. 24. 16:07
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért ne örülj ennyire, ezek után már semmi sem lesz a régi, soha többé nem fog tudni megbízni benned és mindvégig benne marad a tüske.
2014. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
De elismerem hogy kicsit eltúloztam itt a dolgot mert végül is nem feküdtem le velük hanem pont ezek terjesztették a pletykát mert nem bírják elviselni hogy együtt vagyunk és annyi volt hogy engem leitattak és nyúlkáltak be de nagyon szégyellem magam és fogom is, és el költözünk a zavartalan élet miatt mert itt nem lehet nyugodt az ember. Hát hatalmas szerencsém van és egyébként tudta ezt mert m1 miért az már lényegtelen de tudta és még jobb is hogy bevallottam mert egyrészt ha nem mondom el akk idővel szétmentünk volna, így maradtunk, másrészt hogy nem bírtam volna a szemébe nézni. És mától együtt megyünk mindenhova mert ő is tett furcsa dolgokat ő is bevallotta csak az nem ennyire rossz. És én az összes lányt törlöm facebookról ő meg az összes fiút ebben állapodtunk meg. HATALMAS MÁZLISTA VAGYOK!!!
2014. febr. 24. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!