Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénz miatt költőzés?

Figyelt kérdés

Barátommal együtt élek. Viszont késik a fizetésem.Már nagyon veszekedik velem a barátom a penzt miatt,de ha munkahelyen a seggemet verem a földhőz,akkor sem érdekli szval semmit nem tudok csinalni.

Ma azt mondta,a barátom,hogy utolsó napom ma van! Ha nem kapok pénzt ! Bemegy a munkahelyemre és nagy balhét fog rendezzni.Én ez miatt nem akarom ott hagyni az állásomat.Azt mondta a barátom,hogy nincs semmi kifogás,de én nem találgattok ki dolgokat.Egyszerűen késik a fizum,de ennek én iszom meg nagyon a levét!Azon agyaltam,hogy vissza költőzzők anyámékhoz.Ötlet?(én nem birom mindennap elhord mindennek)



#barát #pénzhiány #költözzés
2014. febr. 24. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
már ezer éve vissza kellett volna költöznöd te agyhalott
2014. febr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már megint te? Már korábban is világosan elmondtuk, te csak egy rabszolga vagy a kapcsolatban és nem érjük miért vagy még vele.

De persze mi hiába pofázunk úgysem tűnik úgy mintha el akarnád hagyni.

Valld csak be, jó neked az, ha úgy bánik veled mint egy rühes korccsal.

2014. febr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek tűrted eddig is? Nem te hibáztál, miért téged okol? Neked kell eldönteni,hogy vele boldog vagy e!?
2014. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már rág nem kéne egy ilyen emberrel lenned.
2014. febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs kristálygömböm, mégis látom a jövődet: itt kisírod magad, aztán maradsz a hülye pasid mellett és akkor meg is érdemled.

Viszont ő bemegy a munkahelyedre, balhét rendez, téged kirúgnak, nem lesz fizetésed, ezért a barátod elküld, kulloghatsz vissza anyádhoz mindenféle jövedelem nélkül.

Hajrá!

2014. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!