Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetném túl azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném túl azon magam, hogy nekem soha nem lesz senkim? Mert van, hogy már elfogadom meg minden, de utána megint rám tör ez a fajta vágy? Na szóval ez, hogy lehetne megszüntetni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Esetleg tenni kéne azért,hogy legyen valakid,és akkor nem kéne itt siránkoznod...
2014. febr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Hol olvastad, hogy ezt el kell fogadnod? Az a baj, hogy látok egy jó nagy adag önzést, önbizalomhiánnyal. Ilyenkor szokott az lenni, hogy direkt árt magának az illető és megpróbálja élvezni is. Tudom, mert átmentem ezen.
2014. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd idővel hozzászoksz.
2014. febr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Most lúzer vagy, de miért akarsz az maradni?

Amúgy ha zavar akkor vonulj be zárdába vagy kolostorba, nemedtől függően, ott sokan vannak, nem leszel egyedül.

Ha férfi vagy akkor esetleg heréltesd ki magad, akkor csökken a nemi vágy is.


Vagy esetleg kezdj el élni és szerezz magadnak párt!


Ja, hogy azért tenni kell? Ingyen semmit nem adnak!

2014. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Önzés? :D
2014. febr. 24. 18:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig senki nem volt aztán meg olyan dolog lett ami rendesen kikészítatt , meg megint egy olyan ahol szenvedtem . Szóval én sem hittem ,tudtam,hogy lesz-e valaki/valami ,de lett ,csak nem alakult sehogy sem . Most meg ki tidja lesz-e valaha valaki ,sosem lehet tudni . Gondolom ,hogy lesz csak ki kell várna , addig is egy pár hobbi .
2014. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem lesz soha senkim, hiába próbálok tenni ellene, annyira ocsmány és undorító külsőm van, hogy nincs olyan lány, aki ezt el tudná fogadni. Kezdem megszokni a magányt, mivel nincs más választásom.
2014. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!